+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Miejsca

Billingshurst Cave 1

Odpowiednim miejscem dla zaawansowanych nurków jest Billinghurst Cave. Jest to niesamowita jaskinia usytuowana niedaleko Reqqa Point, na północy Gozo. To kolejne, niezwykłe miejsce nurkowe jest jednak przeznaczone dla osób doświadczonych, które posiadają specjalizację w nurkowaniu jaskiniowym i głębokim.

Poziom trudności w nurkowaniu w tym miejscu polega na usytuowaniu jaskini. Aby dostać się do jej wnętrz trzeba zejść na głębokość około 30 metrów. Nie jest to jednak koniec nurkowania, a zaledwie jego skromny początek. Po przepłynięciu tego odcinka czeka nas podwodny spacer o długości około 60 metrów. Dopiero po tym czasie możemy wpłynąć do wnętrza jaskini, w której można się wynurzyć.

Wnętrze nie ma jednak zbyt wiele światła dziennego. Spora, ciemna przestrzeń obrośnięta jest gąbkami i koralem. Aby podziwiać te widoki, trzeba być wyposażonym odpowiednio w sprzęt oświetlający i duży zapas powietrza.

Nurkowanie zaplanowane w tym miejscu powinno być starannie przygotowane, ponieważ należy ono do najdłuższych wycieczek podwodnych na Gozo. 

Nurkuj z nami!

TELEFON: +48 880 000 899     

E-MAIL: aquamatic@aquamatic.pl

Billingshurst Cave

Billingshurst Cave 2

Billingshurst Cave 3

 

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl