+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Chyba każdy, kto widział stare części Gwiezdnych Wojen, marzy o urządzeniu pozwalającym nurkować na dowolne głębokości, nie większym od pięści i mieszczącym się w ustach. Technologia i możliwości konstrukcyjne wciąż idą do przodu, jednak najmniejszym urządzeniem z powietrzem, które można obecnie używać pod wodą jest butla Spare Air.

Urządzenie składa się z butli ze zintegrowanym automatem oddechowym i jest używane jako awaryjne źródło powietrza, które sprawdza się podczas awarii sprzętu oddechowego pod wodą jak również przy trudnym i za długim nurkowaniu. Butla Spare Air to butla pozwalająca na przeżycie, bowiem zapas powietrza umożliwiający uzyskanie pod wodą kilkunastu dodatkowych oddechów, może być decydujący w przypadku podwodnych usterek. 

Pojemność butli nie jest dużo większa od puszki coli. Całkowite wymiary to 34 cm wysokości i 5,71 cm obwodu. Nie jest to zatem wymarzony małowymiarowy gadżet, z którym możemy bez problemu pływać pod wodą. Podczas używania Spare Air należy jedną ręką podtrzymywać butlę z powietrzem, aby nie przeciążyć szczęki i nie wypuścić urządzenia z ust. Co ciekawe butla Spare Air produkowana jest z przeznaczeniem na różne mieszanki i typy gazów, w tym mieszanki nitroxowe. 

Butlę Spare Air można kupić w zestawach, w których znajdują się: butla z wbudowanym automatem, adapter do napełniania butli, system mocowania z kapturkiem na ustnik, zabezpieczenie przed wypuszczeniem Spare Air z rąk, jak również przetoczka do przetaczania powietrza z dużej butli do Spare Air. 

spareairpak17 sklpe nurkowy nurkowanie butla ucieczkowa

 

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl