CENTRUM NURKOWE Aquamatic.pl
PADI TEC/REC *****

Prowadzimy kompleksowe szkolenia nurkowe w systemie PADI.

Centrum Nurkowe “Aquamatic” istnieje od 1997 roku. Prowadzimy profesjonalną szkołę nurkowania, biuro turystyczne specjalizujące się w turystyce podwodnej, wypożyczalnię sprzętu nurkowego, stację napełniania butli powietrzem, nitroksem i trimiksem, autoryzowany serwis sprzętu nurkowego. Zajmujemy się też pracami podwodnymi oraz dysponujemy bazą nurkową w Chorwacji, a także prowadzimy sprzedaż sprzętu nurkowego.

Szkoła nurkowania w systemie PADI

centrum-nurkowe-padi-tec-rec

Szkoła nurkowania działa w systemie PADI. Kursy dla początkujących i zaawansowanych nurków prowadzimy regularnie przez przez cały rok. Zapewniamy pełne i ciekawe szkolenie pod opieką instruktorów z wieloletnim stażem nurkowym. Zajęcia teoretyczne odbywają się w sali wykładowej naszej firmy we Wrocławiu. Część praktyczna szkolenia to zajęcia na basenie oraz na wodach otwartych w Polsce lub za granicą. Na wszystkich poziomach zaawansowania prowadzimy też kursy w Chorwacji.

Osoby posiadające już certyfikaty nurkowe zapraszamy do udziału w programach turystyki podwodnej polskiej i zagranicznej. Oferujemy wiele wyjazdów do atrakcyjnych polskich i zagranicznych miejsc nurkowych. Często organizujemy spotkania, będące relacjami z ciekawych miejsc nurkowych oraz poruszamy tematy z dziedziny nowości nurkowych.

Baza nurkowa w Chorwacji

Dysponujemy własną bazą nurkową w Chorwacji, na wyspie Pag. W sezonie nurkowym prowadzimy tam kursy nurkowe OWD oraz AOWD,  a dla certyfikowanych nurków mamy mnóstwo atrakcyjnych miejsc do podwodnego zwiedzana.  Ale baza to nie tylko miejsce dla nurków. Apartamenty o wysokim standardzie, gorący klimat i krystalicznie czysta woda sprawiają, że jest to idealne miejsce do rodzinnego wypoczynku!

Wypożyczalnia oraz serwis sprzętu nurkowego

Naszym klientom oferujemy wypożyczalnię sprzętu nurkowego. Oferowany sprzęt spełnia najwyższe standardy techniczne. Dzięki regularnym serwisom i przeglądom, gwarantujemy bezawaryjne działanie. Oferujemy także usługi serwisowe sprzętu nurkowego, a także nabijanie butli nurkowych. Napełnimy Państwa butlę suchym i czystym powietrzem, nitroksem o dowolnej zawartości O2 lub trimiksem, a dla posiadaczy suchych skafandrów mamy też argon. Dzięki sprawnej obsłudze naszego personelu czynność tę wykonujemy „od ręki”. W autoryzowanym serwisie CN Aquamatic można dokonać konserwacji oraz naprawy automatu nurkowego, a także innego sprzętu do nurkowania. Ponadto pomożemy oczyścić, pomalować, a także zalegalizować butlę. U nas można też oddać do naprawy skafander neoprenowy lub suchy.

Centrum nurkowe Aquamatic zajmuje się także specjalistycznymi pracami podwodnymi, nawet w trudnych warunkach i na dużych głębokościach.

Sklep nurkowy - stacjonarny i online

Zapraszamy również do naszego sklepu nurkowego, który mieści się w centrum Wrocławia. Prowadzimy również sklep online.

Scroll to Top