+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

DAN Ubezpieczenie

oferta dan

Jeśli planujesz wyjazd nurkowy w kraju, czy za granicą i chcesz mieć pewność co do wyboru odpowiedniego ubezpieczenia, to wiedz, że DAN zapewni Ci pełną ochronę, bezpieczeństwo i pomoc na najwyższym poziomie! Dan to specjalistyczne ubezpieczenia nurkowe, które zostały stworzone na potrzeby osób uprawiających ten sport rekreacyjnie, ale również i zawodowo.

Ubezpieczenia nurkowe

Zapraszamy do naszego Centrum Nurkowego – Sklepu Nurkowego celem wykupienia ubezpieczenia nurkowego DAN. Możesz też wysłać emaila z akcesem.
Prosimy przygotować następujące dane: imię i nazwisko, data i miejsce urodzenia, narodowość, adres, telefon, okres ochrony

DAN

  • DAN powstał w 1980 roku z inicjatywy amerykańskich i włoskich naukowców o uznanym międzynarodowym autorytecie, którzy rozumieli, że udzielanie pomocy poszkodowanym nurkom wymaga specjalistycznej wiedzy, trudnej do znalezienia w standardowym systemie opieki medycznej. Skrót DAN pochodzi od pierwszych liter angielskiej nazwy tej organizacji: Divers Alert Network, co dosłownie oznacza Alarmową Sieć dla Nurków.
  • W razie wypadku DAN koordynuje pierwszą pomoc i opiekę nad chorym poprzez sieć międzynarodowych, wysoko wyspecjalizowanych Ośrodków Alarmowych, które rozmieszczone są na całym świecie. Pomoc medyczna dla ofiar wypadków nurkowych, dostępna jest (o zasięgu globalnym), 24h i siedem dni w tygodniu przez cały rok.
  • Ubezpieczenia te skomponowane są dla osób nurkujących, a w ich skład, prócz świadczeń medycznych i hiperbarycznych, wchodzą również dodatkowe udogodnienia m.in. takie jak: konsultacje z zakresu medycyny nurkowej i nienurkowej, skierowania do lekarzy specjalistów i wyspecjalizowanych instytucji, prowadzenie badań i edukacji z tego zakresu bezpieczeństwa w nurkowaniu.

W celu wykupienia ubezpieczenia DAN, wypełnij formularz. Dopełnienie wszystkich formalności to czas około dwóch tygodni od dnia wysłania formularza z danymi. Prosimy zatem o uwzględnienie tego terminu i niezostawianie na ostatnią chwilę przed wyjazdem tak istotnej kwestii.  

 W celu wykupienia ubezpieczenia DAN, wypełnij formularz!

{ BreezingForms : dan }

DAN to specjalne ubezpieczenia dla osób nurkujących w kraju i za granicą. Ubezpieczenia te dedykowane są w zależności od naszego stopnia nurkowego, sytuacji i typu nurkowań, jakie chcemy przeprowadzić.
W ofercie DAN znajdujemy cztery kategorie ubezpieczenia:

dan sport member

Ubezpieczenia DAN SPORT to członkostwo dedykowane dla wszelkiego typu nurków sportowych, począwszy od nurków rekreacyjnych, kończąc na technicznych.

DAN Sport Bronze

DAN Sport Silver

DAN Sport Gold

Odpowiedni dla wszystkich nurków, którzy mniej podróżują i potrzebują dobrego ubezpieczenia na podstawowym poziomie. Dotyczy nurkowania rekreacyjnego (powietrze, Nitrox) z limitem głębokości (max 40m) i z wyłączeniem nurkowania technicznego.

REKOMENDOWANY wszystkim nurkom rekreacyjnym. Obejmuje każdy rodzaj nurkowania, w tym techniczne. Bez limitów głębokości.

Zaprojektowany dla najbardziej wymagających nurków. Wyższe limity odszkodowań. Obejmuje każdy rodzaj nurkowania, w tym techniczne. Bez limitów głębokości.


dan pro member

DAN PRO to pakiet członkowski przygotowany z myślą o tych, którzy nurkowaniem zajmują się zawodowo, w sposób komercyjny lub naukowy. 

DAN Pro Bronze

DAN Pro Silver

DAN Pro Gold

Dostosowany dla wszystkich nurków szukających dobrej podstawowej ochrony, zapewniającej tylko najważniejsze usługi. Obejmuje każdy rodzaj nurkowania, w tym techniczne. Bez limitów głębokości.

REKOMENDOWANY dla bardziej aktywnych instruktorów. Obejmuje każdy rodzaj nurkowania, w tym techniczne. Najlepsza jakość w stosunku do ceny. Bez limitów głębokości.

Zaprojektowany dla najbardziej wymagających nurków zawodowych i instruktorów. Wyższe limity odszkodowań. Obejmuje każdy rodzaj nurkowania, w tym techniczne. Bez limitów głębokości.

 

 

dan family plans

Członkostwo DAN FAMILY specjalnie przygotowane dla nurkujących rodzin z dziećmi.

Aby móc skorzystać z jednego z planów familijnych, musisz spełniać następujące wymagania:
– ubezpieczenie może objąć maksymalnie 4 osobowe rodziny
– małżonków lub partnerów
– dzieci stanu wolnego i poniżej 18 roku życia
– dzieci do 25 roku życia, jeśli studiują lub pozostają bez pracy oraz posiadają ten sam adres zamieszkania co rodzice.

Osoby objęte ubezpieczeniem nie muszą podróżować jako jedna grupa!

DAN Family SportDAN Family MixDAN Family Travel
Gdy wszyscy członkowie rodziny są nurkami rekreacyjnymi.Najlepsze rozwiązanie dla rodzin, w skład których wchodzą nurkowie profesjonalniGdy nie wszyscy członkowie rodziny są nurkami, ale także podróżują po świecie.

dan club member

Ubezpieczenie DAN CLUB to typ członkostwa przygotowany specjalnie dla centrów i klubów nurkowych.

DAN Club Bronze

DAN Club Silver

DAN Club Gold

Ekonomiczne rozwiązanie z niższymi limitami ubezpieczenia.

Najlepsza relacja wartości do ceny.

Dla tych, którzy chcą wyższych limitów ubezpieczenia.

dan  

W celu wykupienia ubezpieczenia DAN, wypełnij formularz

Możesz wypełnić i złożyć formularz ubezpieczeniowy w naszym punkcie sprzedaży, niedaleko rynku:

wklep nurkowy 1

AQUAMATIC.PL

adres: Środkowa 5b, we Wrocławiu
tel.: 71 3446899
tel.: +48 880 000

Centrum Nurkowe Aquamatic.pl mieści się niedaleko wrocławskiego rynku, przy ul. Środkowej (boczna ulicy Legnickiej). To łatwy i szybki dojazd. Na miejscu możesz również wypełnić formularz i zgłosić deklarację zakupu.

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl