PADI Discover Scuba Diving

KURS
discover scuba diving

PADI Discover Scuba Diving (DSD)

Poznaj nurkowanie - pierwsze nurkowanie.

PADI Discover Scuba Diving (DSD) to program stworzony z myślą o osobach, które chcą spróbować nurkowania, ale nie są jeszcze gotowe na pełen kurs nurkowania. Jest wprowadzeniem do podwodnego świata, w sposób bezpieczny i kontrolowany, pod nadzorem instruktora. Szkolenie DSD skierowane jest zarówno dla dzieci (od 10 lat) jak i osób dorosłych. Odbywa się w idealnych warunkach, które zagwarantują bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

Po odbyciu kursu Discover Scuba Diving nie otrzymuje się certyfikatu ani uprawnień – program ma na celu przedstawienie i pokazanie zainteresowanym, jak wygląda nurkowanie. Jeśli po zakończeniu DSD uczestnik zdecyduje się na dalszy rozwój w nurkowaniu, będzie mógł przystąpić do pełnego kursu nurkowego, takiego jak PADI Open Water Diver.

Cena zawiera

Kurs Discover Scuba Diving

Program kursu Discover Scuba Diving

Program rozpoczyna się od krótkiego wprowadzenia teoretycznego, w którym instruktor omawia podstawowe zasady nurkowania, zasady bezpieczeństwa i komunikacji. Omawiane są podstawowe elementy sprzętu nurkowego oraz informacje dotyczące podwodnego środowiska. Po części teoretycznej uczestnicy w warunkach basenopodonych wykonują jedno płytkie nurkowanie, podczas którego oswajają się ze sprzętem nurkowym, uczą się kluczowych umiejętności nurkowych, ogólnego komfortu w środowisku wodnym. Po zakończonym treningu w basenie, jeśli warunki pozwalają, uczestnicy wykonują nurkowanie w wodach otwartych (jezioro, morze lub inne miejsce zanurzenia) pod stałym nadzorem instruktora.

Program ma na celu przedstawić nurkowanie w kontrolowany, a równocześnie przyjemny sposób ludziom, którzy nigdy nie próbowali nurkować. Daje osobom nienurkującym okazję do nurkowania w bezpiecznych warunkach, zaszczepienie poczucia komfortu i „obycia z wodą” i przynależności do środowiska płetwonurków. Pomaga także przezwyciężyć błędne wyobrażenie o nurkowaniu.

Zapisz się na
Discover scuba diving

Zanurz się w nowej przygodzie – odkryj nurkowanie z Discover Scuba Diving PADI!
Scroll to Top