+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Proces minimalizacji urządzeń cyfrowych przebiega na naszych oczach! Coraz mniejsze urządzenia rejestrujące w wyjątkowo dobrej jakości to standard odkąd na rynek weszła pierwsza kamera GoPro. Od 12 lipca możemy kupić najnowsze dziecko GoPro kamerkę Hero 4 Session. Kamera wywarła spore wrażenie na wszystkich fanach technologii cyfrowych, ze względu na zoptymalizowaną wielkość sprzętu. Sprzęt w kształcie sześcianu ma bok o długości 38 mm i to razem z obudową skompresowaną z obiektem.           

go pro hero 4 session aquamatic

Kamera jest wodoodporna do głębokości 10 metrów, ponadto jest odporna na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Mimo że kamera już wcześniej miała swoje pierwowzory, takie jak Polaroid Cube, to w większości porównań zwycięża jakością parametrów.  Waga urządzenia to zaledwie 74 g. Jest tak lekka, że niemal nie odczuwa się jej obecności w ręce. Mała waga pozwala również na efektywne mocowanie kamery na różnego rodzaju akcesoriach.

hero-4-session-gopro aq2uamatic.jpg

Największa dostępna rozdzielczość to 1920 x 1140 pikseli w prędkości 30 kl/s. Nie jest to jednak tak imponujący wynik jak w starszym bracie GoPro Hero 4 Black Edition. W Session brakuje wielu funkcji nagrywania obrazu skokowo i w seriach  zdjęć. Maksymalny czas działania baterii kamery to imponujące 105 minut. Jest to jednak czas podany przy zoptymalizowanej jakości nagrania.

Cena sprzętu nie jest jednak już tak zachwycająca, bo obecna cena rynkowa to 430 euro. Ze względu na to, że sprzęt dostępny jest od niedawna, nie możemy przewidzieć, czy jego wartość będzie szybko spadać.

CECHY + GŁÓWNE ZALETY:

 • Najmniejsze i najlżejsze GoPro do tej pory. Dzięki kompaktowej konstrukcji i wadze 74 g, HERO4 Session jest 50% mniejsze i 40% lżejsze niż inne kamery HERO4.1
 • Wytrzymałość i wodoszczelność do 40 m. Zaprojektowana do przetrwania w ekstremalnych warunkach. Wodoszczelność do 10 m bez konieczności korzystania z obudowy.
 • Łatwa obsługa jednym przyciskiem. Pojedyncze naciśnięcie przycisku włącza kamerę i rozpoczyna rejestrowanie filmów lub zdjęć automatycznie.
 • Profesjonalna jakość wideo. Nagrywaj zdumiewające filmy 1440p30, 1080p60 i 720p100.
 • Doskonałe zdjęcia. Wykonuje pojedyncze zdjęcia 8MP, zdjęcia seryjne (Tryb Burst) do 10 zdjęć na sekundę i Time Lapse co 0,5 – 60 sekund.
 • Łatwy dostęp do wszystkich trybów i ustawień. Uzyskaj dostęp i zmieniaj ustawienia wszystkich trybów za pomocą aplikacji GoPro App lub pilotem.
 • Smart Remote 2. Wbudowane Wi-Fi + Bluetooth® pozwalają na połączenie z aplikacją GoPro App i pilotem Smart Remote w celu zdalnego kontrolowania kamery, podglądu i udostępniania zawartości.
 • Kompatybilność z mocowaniami i akcesoriami GoPro. Działa z mocowaniami i akcesoriami GoPro do rejestrowania wciągających ujęć Twoich aktywności.
 • Niesamowite możliwości mocowania. Kamera może być obracana w ramce dając dodatkowe możliwości ustawienia. Dzięki szybkozłączce kulkowej, możesz ustawić dowolny kąt kamery.
 • Dwa mikrofony. Dynamicznie przełącza mikrofony dzięki czemu redukuje szum i poprawia dźwięk w aktywnościach z udziałem wiatru i dużych prędkości.
 • Automatyczne obracanie obrazu. Automatycznie dopasowuje orientację kręcenia, gdy kamera jest do góry nogami.
 • Protune™dla trybu Video. Dostarcza filmy kinowego kalibru, z minimalna kompresją, zoptymalizowane do postprodukcji.
 • SuperView™ Zapewnia najbardziej wciągający, szeroki kat widzenia.
 • Auto Low Light Automatycznie dopasowuje klatki w warunkach niedostatecznego oświetlenia.
 • Pamięć zewnętrzna – Kompatybilne z kartami klasy 10 lub UHS-1 do 64GB.2
 • Wbudowana bateria zapewnia czas nagrywania do dwóch godzin.3 GoPro App + GoPro Studio
 • Kontroluj zdalnie swoją kamerę. Obejrzyj i udostępnij zawartość. Z łatwoscią twórz wspaniałe filmy w stylu GoPro.

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl