+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Jacket Scubapro Bella 

Producenci nie zapominają o damskiej części populacji nurków, która ma zwyczaj często zwracać uwagę nie tylko na obowiązkową funkcjonalność sprzętu, ale również na jego dodatkowe walory estetyczne. Tym razem Scubapro przechodzi wręcz oczekiwania klientów, skupiając się na wszystkich wymienianych dotąd aspektach i dodaje kilka udogodnień, które zostały stworzone z myślą o kobiecej sylwetce.

Jacket Scubapro Bella był konstruowany ze szczególnym uwzględnieniem kształtu kobiecej talii i bioder, zapewnia więc wygodę podczas nurkowania. Nie zapominając o obowiązkowym komforcie w modelu Bella zastosowany został wyściełany neoprenowy kołnierz i noszak. Miękkość sprzętu i inne dogodności zwieńcza szeroki zakres klamer z systemem szybkiego odpinania i zapinania, dzięki czemu optymalnie jesteśmy w stanie dopasować jacket do nurkowania do swoich potrzeb. Ilość kieszeni zasuwanych na zamek i dodatkowe D-ringi miały zapewne nawiązywać do funkcjonalności kobiecej torebki, aczkolwiek niezaprzeczalnym jest fakt, że można dzięki nim zabrać ze sobą nieco więcej sprzętu dodatkowego, co staje się wobec tego absolutnym plusem.

Niewątpliwymi walorami tego kobiecego jacketu Bella są trzy zawory spustowe, które ułatwiają kontrolę wyważania, w każdej pozycji pod wodą. Znajdujemy ten model w systemie Power  Inflator Scubapro. Mało tego, producent wprowadza również opatentowany przez siebie system zintegrowanego balastu z ergonomicznymi odpięciami, który spotyka się ze sporym zadowoleniem ze względu na wygodę i łatwość w jego obsłudze.

Bella Pink

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl