+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

niesłysz miejsca nurkowe

 

Jezioro Niesłysz znajduje się w województwie lubuskim, niedaleko miast takich jak Niesulice, Przełazy i Krzeczkowo. Są to niewielkie ośrodki turystyczne, gdzie w sezonie spotkać można liczne gromady turystów. Zainteresowanie tym miejscem spowodowane jest nie tylko licznymi atrakcjami turystycznymi. Samo jezioro o sporej powierzchni 496,6 ha to tętniące życiem schronienie dla wielu gatunków ptaków i ryb.

Warunki pod wodą bywają bardzo zróżnicowane. Wszystko zależy od natężenia ruchu na powierzchni wody. W sezonie jezioro Niesłysz pełni funkcję głównego ośrodka sportów wodnych w okolicy. Panuje tu zatem spory ruch żaglówek, uprawia się również windsurfing, czy wędkowanie. Ponad wszystko największy zamęt w wodzie powodują plażowicze. Poprzez spory ruch turystyczny woda spadła do 2 klasy czystości.

zakonczenie sezonu nurkowego 2014 aquamatic

Jezioro ma dużą powierzchnię o bardzo nieregularnej linii brzegowej. Pod wodą zobaczymy bogato rozwiniętą roślinność. Przy brzegu na większych głębokościach zaobserwować można szczupaki. Dobre miejsce do nurkowania znajduje się przy zejściu na plaży borowaskiej. Znajduje się tam zatopiony pomost. Nad jeziorem Niesłysz nie znajdują się zorganizowane ośrodki nurkowe. Najbliżej butlę można nabić w oddalonym o 16 km Łagowie.

Pobyt nad Jeziorem Niesłysz nie musi kończyć się na nurkowaniu. Znajdują się tu dobrze utrzymane trasy piesze i rowerowe. Wieczorami można grać w siatkówkę i organizować ogniska. Wiele elementów okolicznej infrastruktury jest w pełni przystosowana do umożliwienia przyjezdnym jak najprzyjemniejszego wypoczynku. Maksymalna głębokość zbiornika to 35 m.

 

Nurkuj z nami!
TELEFON: +48 880 000 899     

E-MAIL: aquamatic@aquamatic.pl

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl