+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Kamera GoPro HERO3: Black EDITION

Uprawiając aktywnie sporty wodne, dobrze jest pamiętać o znalezieniu odpowiedniego sposobu rejestracji swoich działań. Na rynku mamy spory wybór sprzętów wodoodpornych, takich jak aparaty cyfrowe, czy analogowe, aczkolwiek wiadomo, że najciekawsze materiały uzyskiwane podczas nurkowania są zapisem z kamer. Dają możliwość uwiecznienia ruchomego obrazu, który jest w stanie być dla nas najbardziej wartościowym materiałem z nurkowania, ponieważ najdoskonalej oddaje klimat miejsca i umożliwia przeżycie na nowo tych nawet najbardziej ekstremalnych wydarzeń. Decydując się na taki sposób uwieczniania swoich nurkowań, musimy również pamiętać o jakości obrazu i możliwościach sprzętu, aby uzyskiwać jak najbardziej satysfakcjonujące ujęcia.

W pełni sprawdzoną propozycją w takich działaniach, wykorzystywaną podczas uprawiania rozmaitych sportów ekstremalnych, jest kamerka GoPro. Producent wprowadził niedawno nową edycję swojego znanego produktu, najbardziej zaawansowaną kamerę GoPro jaka kiedykolwiek powstała – HERO3 Black Edition z wbudowanym Wi-Fi. GoPro 3 jest o 30% mniejsza, o 25% lżejsza i 2x wydajniejsza od poprzednich modeli. Jest również bardzo poręczna, łatwa do zamocowania. Co ważne dla nurków jest oczywiście z wodoszczelną obudową do 60 m. Jej technologia pozwala rejestrować bardzo szerokie ujęcia w rozdzielczościach 1440p48 fps, 1080p60 fps i 720p120 fps oraz 30 zdjęć na sekundę w 12 MP. Wydany produkt jest oczywiście kompatybilny ze wszystkimi wypuszczonymi do tej pory mocowaniami do GoPro. Ponadto edycja Black zawiera: pilot Wi-F, jedną szybkozłączkę, jedną szybkozłączkę J-Hook, mocowania samoprzylepne: 1 zakrzywione i 1 proste, 3-way Pivot Arm, śrubki + złączki i oczywiście akumulator Li-ion.

Producent zachwala nowe wydanie kamerki ze względu na jej innowacje i poszerzone możliwości techniczne. Hero 3 jest nowym trybem video Protune™, który odblokowuje pełen potencjał kamery, dając jej niezwykłą jakość obrazu oraz nagrania kinowej jakości przydatne przy profesjonalnych produkcjach. Filmowcy mają więc większą elastyczność i efektywność podczas pracy niż kiedykolwiek wcześniej.  Black Edition to potężna kontrola korekcji kolorów i edytowalne presety dla profesjonalistów jak i osób pasjonujących się kręceniem w ekstremalnych warunkach na użytek własny.

pkg black edition adventure 45 0

Dane techniczne:

• Profesjonalnej jakości filmy HD + 12 MP zdjęcia
• Wbudowane Wi-Fi pozwala na zdalną kontrolę za pomocą dołączonego pilota Wi-Fi oraz na podgląd obrazu z kamery i zdalne sterowanie przez smartfona lub tablet z bezpłatną aplikacją GoPro
• Wytrzymała obudowa jest wodoszczelna do 60 m i pozwala rejestrować ostry obraz nad i pod wodą
• Kompatybilna ze wszystkimi mocowaniami GoPro
• Kompatybilna z LCD Touch BacPac™ i drugiej generacji Battery BacPac™
• Kompatybilna ze wszystkimi BacPac’ami™ starszej generacji
• Nowe zaawansowane ustawienia kamery to: Looping Video, Continuous Photo, Simultaneous Photo  + Video, Protune, manualny Balans Bieli

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl