+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Kursy nurkowe Wrocław

 

Kursy nurkowania z Centrum Nurkowym AQUAMATIC PADI TEC/REC*****

Prowadzimy kompleksowe szkolenia nurkowe w systemie PADI. Kursy dla początkujących i zaawansowanych nurków prowadzimy przez cały rok. Szkolenia prowadzone są przez profesjonalnych i doświadczonych instruktorów. Zajęcia teoretyczne odbywają się w naszej salce szkoleniowej, w centrum Wrocławia, a zajęcia praktyczne na basenach i wodach otwartych. W okresie letnim prowadzimy też kursy nurkowania w Chorwacji, w naszej bazie nurkowej w Metajnie.

Kursy nurkowania prowadzone są w systemie PADI, który zakłada, że nurkowanie jest sportem dla każdego, kto jest ogólnie zdrowy. Zanurzenie się i poznanie nowego świata, dla wielu ludzi jest niezapomnianą chwilą. Teraz możesz do nich dołączyć, by odkrywać morza, rzeki, jeziora oraz inne niezliczone akweny.

Każdego, kto nie posiada certyfikatu nurkowania zapraszamy na podstawowy kurs nurkowania Open Water Diver (OWD). Kurs OWD pozwoli Ci poznać podstawowe zasady nurkowania i da możliwość rozwijania swoich umiejętności nurkowych.

 

Jak wygląda kurs nurkowania?

Kursy prowadzone są w taki sposób, aby oprócz przekazania podstawowych umiejętności nurkowania, dostarczał jednocześnie sporo zabawy i przyjemności, bo przecież o to właśnie chodzi w nurkowaniu. Wszystkie realizowane przez CN AQUAMATIC kursy odbywają się w ramach międzynarodowego systemu szkoleń PADI. Szkolenia PADI są zgodne z Europejskimi Standardami Szkolenia Rekreacyjnego (ang. The European Recreational Training Standards), które obowiązują we wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz zgodnie z polskimi przepisami dotyczącymi nurkowania. Nasze szkolenia nurkowe zorganizowane są w sposób umożliwiający rozwijanie swoich umiejętności oraz zdobywanie nowych uprawnień, które będzie potwierdzał certyfikat honorowany na całym świecie.

 

Kurs nurkowania to:

  • ekscytująca przygoda w nowym świecie;
  • poznanie nowych przyjaciół;
  • nowe umiejętności i uprawnienia nurkowe;
  • przyjemnie spędzony czas w ciekawych miejscach;

Wybierz AQUAMATIC i zapisz się na kurs nurkowy we Wrocławiu!

W celu rozpoczęcia szkolenia, wybierz kurs nurkowy, którym jesteś zainteresowany i poinformuj nas o tym, korzystając z tego formularza kontaktowego. Jeśli nie wiesz, jaki kurs wybrać, nie martw się. Napisz, a pomożemy Ci wybrać!

Nasze szkolenia przeprowadzane są w Polsce lub w innym miejscu. Zajęcia teoretyczne i basenowe odbywają się we Wrocławiu. Jeśli chodzi o wybór akwenu do nurkowania na wodach otwartych, pozostawiamy tutaj więcej możliwości do wyboru dla kursantów. Oferujemy wyjazdy w dowolne miejsce na terenie Polski! W przypadku kursów podstawowych bardzo popularna jest opcja: część basenowa i teoretyczna w Polsce.

Nurkuj z nami!

TELEFON: +48 880 000 899  
E-MAIL: aquamatic@aquamatic.pl

Nurkowe Intro - Discover Scuba Diving

Kurs Divemaster

Kurs podstawowy Open Water Diver

Kurs Padi Rescue Diver

Kurs Advanced Open Water Diver

Kurs Nurkowanie Wrakowe

Zainteresowany kursem nurkowania? Napisz do nas!

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl