+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Project AWARE PADI

Dbałość o środowisko naturalne

Projekt AWARE, od momentu swojego powstania w 1989 roku, zwiększył świadomość ochrony środowiska naturalnego w społeczności nurkowej oraz włączył ją w ramy programów szkoleniowych PADI. Projekt założył także Fundację Projektu AWARE, aby umożliwić poparcie dla badań i zbierania funduszy na cele związane z ochroną wodnego środowiska naturalnego.

Fundacja Projektu AWARE jest społecznym stowarzyszeniem typu non-profit, które zachęca i wspiera działania ekologiczne oraz promuje edukację o wodnym środowisku naturalnym. Fundacja realizuje swoje założenia poprzez przyznawanie grantów, pochodzących z funduszy przeznaczonych na ten cel przez członków PADI, uzyskanych w drodze “found-rising’u”, a także od oczywiście płetwonurków takich jak Ty. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Projektu AWARE i jego fundacji zajrzyj na stronę internetową: www.projectaware.org lub na stronę PADI: www.padi.com, gdzie także znajdziesz sekcję poświęconą AWARE.

Wymagania:

  • Brak ograniczeń wiekowych
  • Brak wymaganych certyfikatów nurkowych

Podczas kursu poznasz sytuację środowiska naturalnego pod wodą, dowiesz się też, jakie działania możesz podjąć by pomóc go chronić. Kurs składa się wyłącznie zajęć teoretycznych.

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl