+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

SEAL TEAM PADI

Komando Foki

Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz dążąc do ciągłego wspierania i promując nurkowanie wśród najmłodszych, program Seal Team uzupełnia programy Bubblemaker, Snorkeling oraz Junior Discover Scuba Diving (Odkryj Nurkowanie z akwalungiem – dla dzieci).

Program ten ma na celu podtrzymanie zainteresowania nurkowaniem wśród dzieci do momentu aż będą one wystarczająco dojrzałe, aby uczestniczyć w pełnym kursie nurkowym kończącym się certyfikacją – PADI Scuba Diver Junior lub PADI Open Water Diver Junior. 

Program Seal Team realizowany jest na basenie i przeznaczony jest dla dzieci od 8 – 10 lat. Celem zajęć na basenie jest zrealizowanie 15 nurkowań, podczas których dzieci mają do wykonania wiele zadań – gier i zabaw – misji, które nazywane są Aqua Missions (Aqua Misje).

Dzieci, które ukończą zajęcia AquaMissions nr 1 do nr 5 stają się członkami Seal Team (Komanda Foki) i otrzymują certyfikat – kartę zaświadczającą o ukończeniu tych „misji”. Pierwsze nurkowanie AquaMission (misja nr 1) zawiera ćwiczenia z zajęć basenowych nr 1 z kursu OWD (czy Scuba Diver) i mogą później zostać zaliczone w ramach kursu Open Water Diver Junior lub Scuba Diver Junior.

PADI Seal (Foka PADI), która wykona 15 „misji” (zadań, zajęć) zostaje Master Seal (Mistrzem Komanda Foki) oraz otrzymuje kolejną kartę. Aby podkreślić osiągnięcia i dokonania młodych nurków, każda „misja” kończy się wpisem jej zaliczenia do książki nurkowej Seal Team oraz nadaniem „odznaczenia” w formie naklejki do książki. Przedstawianie i rozwijanie umiejętności nurkowych ma miejsce na basenie, gdzie maksymalna głębokość wynosi 2 metry. Maksymalną dopuszczalna głębokością dla wszystkich aktywności są 4 metry.

Warunki uczestnictwa:

  • Ukończone 8 lat;
  • Ukończony kurs Bubblemaker;
  • Wypełniony formularz zgłoszenia – przez rodzica lub opiekuna;

Cena kursu zawiera;

  • Komplet materiałów szkoleniowych Seal Team
  • Zajęcia na basenie
  • Zajęcia teoretyczne i praktyczne z instruktorem
  • Nurkowanie w pełnym sprzęcie nurkowym
  • Kompletny zestaw sprzętu na czas kursu
  • Certyfikat i dyplom po ukończeniu 5 misji

Zapisz się na szkolenie

11 + 2 =

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl