+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

techniczne nurkowanie kursy padi

Nurkowanie techniczne to rodzaj nurkowania, które pozwala zanurzyć się i odkryć głębiny. Nurkowanie techniczne jest niezwykle niebezpieczne i ryzykowne. Jedynie odpowiednie wyszkolenie i sprzęt umożliwiają pełnię doznań na dużych głębokościach. Bezpieczne i swobodne nurkowanie techniczne wymaga godzin praktyki i stałego doskonalenia swoich umiejętności, w połączeniu z niezawodnym sprzętem. Na szczęście wszystko to możecie znaleźć u nas!

Aby rozpocząć kolejną przygodę z nurkowaniem, tym razem technicznym, należy ukończyć Kurs Tec Rec, który zapoznaje z podstawowymi umiejętnościami niezbędnymi w nurkowaniach głębszych niż 40 metrów, wykonywaniem nurkowań z planowaną dekompresją oraz używaniem wielu mieszanek gazowych podczas jednego nurkowania.

Jeśli zadajesz sobie pytania – Co jest Twoim celem w nurkowaniu? Czy lubisz dreszczyk emocji? Czy akceptujesz ryzyko, odpowiedzialność i zobowiązania? – i wszystkie odpowiedzi brzmią Tak!, to kursy Tec Rec i późniejsze nurkowania techniczne będą dla Ciebie najbardziej satysfakcjonującymi doświadczeniami, jakie możesz uzyskać w nurkowaniu.

tec kursy padi

 

Oferowane kursy Tec Rec: DSAT Tec 40, DSAT Tec 45, DSAT Tec 50, DSAT Trimix DiverPADIeLearningProwadzimy kursy nurkowania, organizujemy wyjazdy nurkowe, napełniamy butle, wypożyczamy i oferujemy sprzęt nurkowy! 


Nowość! – Kurs nurkowy ONLINE z PADI

Nurkuj z nami!

TELEFON: +48 880 000 899     

E-MAIL: aquamatic@aquamatic.pl

 

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl