+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Nurkowanie w Polsce i okolicy wiąże się nie tylko z dużą przyjemnością i relaksem. Polskie wody kryją w sobie wiele niezwykłych tajemnic. Jednak odkrywanie głębin naszych akwenów wiąże się przede wszystkim z niską widocznością. Aby móc lepiej radzić sobie w warunkach jakie tam panują, należy zaopatrzyć się  w latarki do nurkowania, które skutecznie będą  poszerzać nasz pole widzenia.

Typowa diodowa latarka LED powinna charakteryzować się kilkoma szczególnymi parametrami, które dodadzą jej większej wytrzymałości podczas użytkowania. Moc 650 lumenów w diodzie (45 Watt), do zadowalający wynik, jeśli miałoby się to tyczyć małej, poręcznej latarki, a taką właśnie jest latarka Seac model R6.

R6 ma wiele zalet, których nie znajdziemy w tak małych i poręcznych latarkach. Aluminiowa obudowa wytrwała testy zanurzenia nawet do 100 m głębokości. Prócz tego, poręczny, mieszczący się w dłoni sprzęt, działa przez ponad 22 godziny, czego nie możemy doświadczyć podczas użytkowania, większych głównych źródeł światła. Zadziwiająco praktyczne są również zastosowane baterie. Ogólnodostępne AA, w ilości sztuk – 4 zapewnią pracę przez długi czas korzystania ze sprzętu.

seacsub-r6-torch-black

r6 latarka

Latarka Seac mieści się w ręce. Dopasowany do niej uchwyt i opływowy kształt zapewniają pełną satysfakcje z użytkowania.

  •        Typ:diodowa LED
  •        Ilość diod: 1 o mocy 650 lumenów
  •        Zasilanie:baterie 4 x AA
  •        Czas świecenia: 22 godzin
  •        Test szczelności: 100 m
  •        Funkcje: max moc, standardowa moc, awaryjny flesz
  •        Obudowa: aluminium
  •        W zestawie: uchwyt na rękę

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl