+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

 metajnamsc

Metajna to z pewnością miejsce, gdzie możesz spokojnie wypocząć wśród malowniczych krajobrazów chorwackiej wyspy Pag.

Metajna jest jednym z najspokojniejszych miejsc na wyspie Pag. Ze wszystkich stron miejscowość jest otoczona przez piękną zatokę, która chroni miejscowość przed nieprzyjaznymi wiatrami i wzburzeniami wody. Woda w zatoce jest również cieplejsza. Podobnie jak w innych miastach wyspy Pag, również Metajna skrywa zabytki, które powstały wraz z rozprzestrzenianiem się wiary katolickiej w Chorwacji. W tej miejscowości nazywanej ochronną oazą, można zwiedzać piętnastowieczny kościół.

Infrastruktura miasta stale się poszerza i przyjmuje coraz wyższy standard. W mieście, wzdłuż brzegu znajduje się promenada, przy której roi się od barów, restauracji i kawiarenek. Jest to miejsce, gdzie można odpocząć w cieniu i dobrze zjeść. Miasto widocznie się rozwija. Prócz licznych lokali gastronomicznych znajdziemy tu również sklepy spożywcze i godną polecenia, lokalna piekarnię. Jeśli szukasz spokojnego, ale nie dzikiego miejsca na wakacyjny urlop, właśnie znalazłeś!

Ze względu na charakterystykę przyrody całej wyspy, roślinność w Metajnie to głównie niskie skarłowaciałe krzewy i nieliczne wysokie drzewa iglaste. Miasto skąpane jest stale w słońcu, oferując tę bardziej kamienistą i niezalesioną część wyspy. Główne zejścia to wody to żwirowa plaża i spora ilość charakterystycznych, chorwackich betonowych tarasów. Wokół wyspy znajdują się dwie piękne plaże godne polecenia, które nadają się na wypoczynek z całą rodziną. Są to: PLAŻA PAŠKA VRATA I VELEBITSKI KANAL oraz PLAŻA RUČICA. Charakterystyczne dla tych miejsc są łagodne zejścia do wody, nie występuje tu tyle jeżowców, dlatego możemy być spokojni o swoje pociechy podczas wspólnych wakacji z rodziną.

Aby naprawdę poznać Metajnę trzeba koniecznie wybrać się na długie spacery, którym będą towarzyszyć czyste powietrze i naturalne źródła. Wyspa Pag sprzyja pieszym wycieczkom, a pierwsi turyści przybywali tutaj już w 1928 roku. Od tego czasu, prócz licznych udogodnień natury technologicznej, sam urok wyspy pozostał niezmienny i już od blisko wieku zachwyca licznych podróżnych.

W Metajnie znajduje się również polskie Centrum Nurkowe Aquamatic.pl – urlop i nauka nurkowania, kursy nurkowe OWD i AOWD, turystyka podwodna i wynajem apartamentów oraz pokoi. Jeśli chcesz spędzić udany urlop w Chorwacji, Metajna na wyspie Pag zaprasza!

nurkowanie zdjęcia wyjazd urlop nurkowani chorwacja wypoczynek chorwacja nurkowanie apartaeny chorwacja 2016 cennik apartamenty nurkowanie chorwacja

>> POBIERZ KATALOG PDF<< 

Nurkuj z nami!

Baza Nurkowa w Chorwacji Metajna 143 (Put mrke punte 21): +48 602579030  || mail: nurkowaniechorwacja@gmail.com

nurkowanie wczasy chorwacja 3

nurkowanie wczasy chorwacja 16

nurkowanie wczasy chorwacja 17

nurkowanie wczasy chorwacja 14

 

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl