+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Jesteśmy na półmetku wakacji. Co miało zostać zarezerwowane, zostało zarezerwowane. Co zrobić, jeśli dopiero teraz możecie zdecydować się na wakacyjny urlop? Nie wszystkie oferty Last Minute są tak korzystne jakbyśmy chcieli. Odpowiedzią na dobre i udane wakacje na ostatnią chwilę jest z pewnością Chorwacja. Bardzo przystępny kierunek, gdzie możesz dotrzeć samochodem nawet w niecałe 11 godzin. Dlaczego Chorwacja to atrakcyjny kierunek? 

Chorwacja jest krajem bałkańskim, który łączy w sobie skrajności, takie jak górskie widoki nad morzem, czy śródziemnomorskie klimaty mieszające się ze słowiańskimi. Wakacje w Chorwacji to czerpanie z pięknej pogody, lazurowego morza i niezwykłych widoków. Czas wolny spędzony w tym kraju będzie również ucztą dla Twojego podniebienia. Krótko mówiąc, Chorwacja to idealne miejsce na wakacje i z pewnością nie pożałujecie takiego wyboru na ostatnią chwilę. 

Chorwacja to nie tylko przepiękne tereny na lądzie, największy urok tkwi w wyspach, których aż 1244 przynależy do kraju. Jedną z najciekawszych jest wyspa Pag, która słynie z krajobrazu księżycowego, a jej teren może spodobać Ci się zarówno na lądzie, jak i pod wodą. To właśnie tutaj znajduje się polska baza nurkowa, która prócz nurkowania oferuje też noclegi. Kwatery, które oferujemy znajdują się w uroczej miejscowości Metajna. Wśród miejsc, które oferujemy do wyboru, znajdziecie między innymi przytulne pokoje w domu wypoczynkowym nad brzegiem morza. Jest to idealna opcja nie tylko dla nurków, ale również dla rodzin z dziećmi i dla par. Jeśli chcesz odpocząć w spokojnym miejscu pełnym słońca i pięknych plaż, wybierz koniecznie wyspę Pag. 

Noclegi i apartamenty na Pagu mają swoje zalety. Znajdziesz tu blisko centrum z promenadą spacerową, liczne mola, sklepy spożywcze i piekarnię. W Metajnie znajdziesz wszystko to, co podczas urlopu jest najważniejsze! 🙂

 nurkowanie chorwacja pag lodz nurkowanie z lodzi aquamatic pionermulti 3 2

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl