+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Nadal jesteś na etapie postanowień noworocznych? A może po prostu zawsze marzyłeś o nurkowaniu i certyfikacie nurkowym? Tak czy owak nurkowanie to sport wspaniały dla indywidualistów i prawdziwych odkrywców. W Centrum Nurkowym Aquamatic nasi instruktorzy posiadają ponad dwudziestoletnie doświadczenie nurkowe. W czasie swojej podwodnej kariery przepłynęli setki kilometrów, nabywając w związku z tym ogrom doświadczeń, którymi dzielą się z wami na zajęciach teoretycznych i praktycznych.

Kursy nurkowe, które możesz zrobić w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl to wypadkowa wszystkich doświadczeń i chwil pod wodą, które przeżyliśmy. Kursy nurkowe od podstawowych, aż po te techniczne, najbardziej zaawansowane prowadzone są z najwyższą starannością i rzetelnością. Zależy nam bowiem, aby każdy z naszych podopiecznych dowiedział się dokładnie czym jest nurkowanie i z jaką odpowiedzialnością się ono wiąże. Chcemy również, aby każdy z naszych podopiecznych opanował wszystkie niezbędne techniki, które będą mu niezbędne podczas zejścia pod wodę.

Zanim zaczniesz swój pierwszy kurs nurkowania, zobacz, jak to jest przebywać pod powierzchnią wody, mogąc w pełni oddychać. Aby upewnić się, czy nurkowanie jest dla Ciebie, stworzyliśmy zajęcia Poznaj nurkowanie. Jest to jednorazowe szkolenie, które zaczyna się wykładem, który ma formę profesjonalnego filmu instruktażowego. Kolejnym etapem są zajęcia basenowe, które prowadzone są przez godzinę z naszymi instruktorami. Poznaj nurkowanie, to idealny pomysł na prezent dla jednej osoby, jak i całej ekipy osób, które chciałyby przeżyć to na własnej skórze. 

Polecamy zajęcia – Moje pierwsze Nurkowanie – zanurkuj z Aquamatic.pl i dowiedz się, jak to jest przebywać pod wodą dłużej!

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl