+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Szukasz przygody na koniec roku? Żałujesz, że nie spędziłeś wystarczająco dużo czasu na nurkowaniu? Nurkowanie techniczne w Jeziorze Attersee może to zmienić! Wyjazd z teamem Aquamatic.pl to co roku nowa przygoda z pięknym i potężnym jeziorem znajdującym się w centrum Austrii. Jezioro Attersee należy do naszych najbardziej ulubionych miejsc nurkowych, które stawia wyzwanie i rok w rok pozwala wyciągnąć nam nowe wnioski i pomóc w zdobywaniu doświadczenia.

austria attersee nurkowanie techniczne aquamatic 2

Pierwsze samodzielne nurkowanie techniczne – tylko w Attersee! Miejsce całkowicie magiczne, owiane nutą tajemnicy, które dodatkowo kusi niesamowitymi widokami. Tak mniej więcej tylko w kilku słowach można określić Jezioro Attersee i jego uroki. Jedziemy na nurkowanie już siódmego listopada, a nasz wyjazd będzie trwał przez weekend, do jedenastego listopada. Podczas wyjazdów do Austrii, nurkujemy codziennie raz bądź nawet dwa razy dziennie. Korzystamy z możliwości jakie daje nam piękne Attersee i jego okolice.

austria attersee nurkowanie techniczne aquamatic 1

nurkowanie kurs nurkowy owd wroclaw aquamatic nurkowanie sklep nurkowy

Nurkujemy w Austrii już od kilku dobrych lat i nasze wyjazdy są zwykle bardzo udaną kumulacją wyjazdu rekreacyjnego i nurkowego. Jeździmy zawsze niedużą, ale zgraną ekipą i nurkujemy w grupach, które ustalamy między sobą. Podczas wyjazdu nie ma jakiegoś sztywnego ustalonego planu dnia. Uwzględniamy przede wszystkim pory nurkowań, które są uzgadniane wcześniej ze wszystkimi nurkami. Po nurkowaniu robimy wszystko to, na co najdzie nas ochota. Dysponujemy aż dwoma dużymi busami, którymi możemy dotrzeć nie tylko na nurkowanie, ale i w dowolnie wybrany punkt turystyczny.

Kilka dni w Austrii to nie tylko nurkowanie, ale również wypoczynek i rekreacja w pięknej jesienno-alpejskiej scenerii. Podziwianie jesieni w górach, zwłaszcza w słoneczną pogodę, to również świetna okazja na to, aby zwiedzić te okolice Austrii wraz z rodziną. Nurkowaniu mogą towarzyszyć bowiem piesze wycieczki, górskie wspinaczki, jak i rowerowe przejażdżki. My nie możemy się doczekać, a wy? 🙂

austria attersee nurkowanie techniczne aquamatic

Zobacz nasz film, który powstał już kilka dobrych lat temu podczas nurkowania w Jeziorze Attersee!

zobacz film 2

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl