+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Jeśli chcesz wybrać dla siebie podstawowy sprzęt nurkowy, w którego skład wchodzi: maska, fajka i płetwy, pamiętaj, że inwestując w sprzęt, inwestujesz we własne bezpieczeństwo. Źle dobrany sprzęt ABC może wręcz zniechęcić do nurkowania. Niewygodna maska nurkowa, fajka bez zaworu, spadające płetwy. Takie problemy pod wodą mogą stać się nie do przejścia i mogą wpłynąć na zakończenie nurkowania.

 

nurek aquamatic nurkowanie nurek sprzet nurkowy

Dlatego też warto zainwestować w ekwipunek profesjonalny, czyli taki, którego jakość będzie potwierdzona konkretną marką. Nie możemy oszczędzać na sprzęcie podstawowym, ponieważ jak sama jego nazwa wskazuje, jest to główna podwalina naszego nurkowego wyposażenia. Priorytetem, na który powinniśmy zwracać uwagę, jest przede wszystkim bezpieczeństwo. Renomowane firmy nurkowe specjalizują się w produkcji  tego dedykowanego sprzętu. Mając na uwadze ten pierwszy czynnik, musimy pomyśleć o swoje wygodzie. Komfort pod wodą to również sprawa bardzo ważna. Nawet na niedużej głębokości nic nie może odwracać stale naszej uwagi (np. przeciekająca maska), bo wpływa to na jakość nurkowania i brak jakiejkolwiek satysfakcji z odbytego zanurzenia, może również wpłynąć na nasze bezpieczeństwo.

 

 

nurkowanie kurs nurkowy owd wroclaw aquamatic nurkowanie sklep nurkowy

 

Nurkowanie - Kurs nurkowania z AQUAMATIC

 

Pytaj zawsze o opinię sprzedawców. Ludzie zajmujący się na co dzień sprzedażą i serwisowaniem sprzętu nurkowego będą mieli szerszy i rozsądniejszy ogląd na dany model maski, fajki, płetw, czy każdego innego, bardziej zaawansowanego sprzętu nurkowego. Fachowcy znają sytuację na rynku, potrafią trafnie doradzić zakup. Mając na uwadze wszystkie wspomniane czynniki, podstawowy sprzęt nurkowy ABC trzeba wybrać rozsądnie.  

 

 

baner sklep nurkowy

 

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl