+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Nurkowanie to nie tylko rekreacyjne zanurzenia w ciepłych wodach. Jeśli nurkujesz już od jakiegoś czasu i profesjonalnie podchodzisz do swojego hobby, wiesz jak ważnym, następnym krokiem jest w karierze nurka zmiana konfiguracji. Nurkowanie techniczne to większy zakres umiejętności, nurkowanie dłużej i na większych głębokościach. Centrum Nurkowe Aquamatic.pl uzyskało w okresie letnim miano centrum Tec/Rec. Oznacza to, że nasze kompetencje zostały oficjalnie docenione przez PADI. Nurkowanie z Aquamatic to nurkowanie zarówno rekreacyjne, jak i nurkowanie techniczne, trudne nurkowanie jaskiniowe i nauka nurkowania w różnych konfiguracjach.

austria jezioro attrsee 7 201

 

Stawiamy sobie wyzwania, a prawidłowo odbyte nurkowanie techniczne to jedno z tych rzeczy, które lubimy najbardziej. Zanim jednak zdecydujemy się na zejście pod wodę, wybieramy miejsce, które będzie odpowiednie do naszego wyzwania. Jezioro Attersee to największe jezioro w Europie. Jego długość to około 21 km i głębokość 170 metrów stanowią już od jakiegoś czasu wyzwanie dla nurków z naszego zespołu. Co roku jedziemy do Austrii pod koniec jesieni z dwóch ważnych powodów. Po pierwsze najlepsza przejrzystość jeziora (nawet do 30 metrów), choć nie zawsze gwarantowana, o czym mogliśmy się przekonać w ubiegłym roku. Po drugie jesień w Austrii. Jezioro Attersee ze wszystkich stron otaczają alpejskie zbocza, które jesienią okryte są dywanem kolorowych liści. Kto widział, ten wie.

 

austria attersee 4 20130912

I tym razem jedziemy nad Attersee w listopadzie. Już od 7 będziemy przez cztery dni obcować z austriacką naturą i niezbadaną taflą wody. 

austria attersee 5 20130920

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl