+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Centrum Nurkowe “Aquamatic” istnieje od 1997 roku. Prowadzimy profesjonalną szkołę nurkowania, biuro turystyczne specjalizujące się w turystyce podwodnej, wypożyczalnię sprzętu nurkowego, stację napełniania butli powietrzem, nitroksem i trimiksem, autoryzowany serwis sprzętu nurkowego. Zajmujemy się też pracami podwodnymi oraz dysponujemy baza nurkową w Chorwacji, a także prowadzimy sprzedaż sprzętu nurkowego.

Szkoła nurkowania działa w systemie PADI. Kursy dla początkujących i zaawansowanych nurków prowadzimy regularnie przez przez cały rok. Zapewniamy pełne i ciekawe szkolenie pod opieką instruktorów z wieloletnim stażem nurkowym. Zajęcia teoretyczne odbywają się w sali wykładowej naszej firmy we Wrocławiu. Część praktyczna szkolenia to zajęcia na basenie oraz na wodach otwartych w Polsce lub za granicą. Na wszystkich poziomach zaawansowania prowadzimy też kursy w Chorwacji.

Osoby posiadające już certyfikaty nurkowe zapraszamy do udziału w programach turystyki podwodnej polskiej i zagranicznej. Oferujemy wiele wyjazdów do atrakcyjnych polskich i zagranicznych miejsc nurkowych. Często organizujemy spotkania będące relacjami z ciekawych miejsc nurkowych oraz poruszamy tematy z dziedziny nowości nurkowych.

W majowy weekend oraz od 25 maja do 1 października, a dla zorganizowanych grup w dowolnym terminie, dysponujemy bazą nurkową w Chorwacji na wyspie Pag. W każdym tygodniu prowadzimy szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania, a dla certyfikowanych nurków mamy mnóstwo atrakcyjnych miejsc do podwodnego zwiedzana. Ale baza to nie tylko miejsce dla nurków. Apartamenty o wysokim standardzie, gorący klimat i krystalicznie czysta woda sprawiają, że jest to idealne miejsce do rodzinnego wypoczynku!

Do dyspozycji naszych klientów jest wypożyczalnia sprzętu nurkowego oraz sklep dysponujące sprzętem renomowanych firm. Można tu znaleźć wszystko, co jest niezbędne dla nurka, począwszy od maski, poprzez szeroki wybór skafandrów na każde warunki termiczne, automatów oddechowych, aż po kompletne zestawy dla nurków technicznych.

W centrum nurkowym znajduje się też stacja napełniania butli. Napełnimy Państwa butlę suchym i czystym powietrzem, nitroksem o dowolnej zawartości O2 lub trimiksem, a dla posiadaczy suchych skafandrów mamy też argon. Dzięki sprawnej obsłudze naszego personelu usługę tę wykonujemy „od ręki”. Podczas ładowania butli mogą Państwo zapoznać się z nowinkami na rynku, przeglądając katalogi oraz pisma nurkowe dostępne w naszym centrum lub zaplanować następny wyjazd nurkowy.

W autoryzowanym serwisie CN Aquamatic można dokonać konserwacji oraz naprawy automatu nurkowego, a także innego sprzętu do nurkowania. Ponadto pomożemy oczyścić, pomalować, a także zalegalizować butlę. U nas można też oddać do naprawy skafander neoprenowy lub suchy.

Centrum nurkowe zajmuje się także specjalistycznymi pracami podwodnymi, nawet w trudnych warunkach i na dużych głębokościach.

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl