+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

OMER ZERO³ – Nowa maska do freedivingu dla freediverów i nurków.

Już dawno nie pisaliśmy o najnowszym produkcie z taką ekscytacją. Może dlatego, że maska nurkowa Omer Zero 3, to zupełnie inny wymiar nurkowania i możliwości, jakie pod wodą może nurkowi stworzyć sprzęt podwodny. 

Maska Omer Zero3 to zupełnie nowa propozycja nie tylko dla fanów nurkowania, ale i dla fanów dobrego designu. Maska wyróżnia się niebywale dobrym wyglądem, który jest następstwem wymyślnego projektowania i dobrego smaku. Maska Zero³ to zupełnie nowa odsłona masek nurkowych Omera. Wszystkie poprzednie modele słyną z szerokiego pola widzenia i podwójnych szyb. Bardzo charakterystyczna dla masek Omera jest mała powierzchnia, która ułatwia szybkie przedmuchiwanie i pozbywanie się ze środka wody. Tak jest również w przypadku maski Zero3.

Maska nurkowa Omer to przede wszystkim zupełnie inna jakość, która przekłada się na wygląd i funkcjonalność. Wyjątkowa linia i przemyślany design tworzy obiekt, na który mimowolnie zwraca się uwagę. Ciekawe użycie materiału pozwoliło na stworzenie na powierzchni maski unikatowych tekstur, które nadają masce wyjątkowości. Intrygująca linia zaciekawia i staje się podstawowym powodem, dla którego maska Omer  ZERO³ jest wybierana jako nr 1 wśród dostępnych na rynku masek dla freediverów.

Maska superbohatera, która sprawi, że poczujesz się pod wodą jak zupełnie inna osoba. Jeśli podczas kupowania maski nurkowej zależy Ci nie tylko na funkcjonalności, ale i na wyglądzie, koniecznie musisz zastanowić się nad modelem Omer 3, którego nie tylko jakość jest jedną z ważniejszych cech, ale i wyjątkowy i unikatowy wygląd.

zero3 omer maska sklep nurkowy

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl