PADI Discover Snorkeling

PADI Discover
Snorkeling

PADI Discover Snorkeling

Nurek powierzchniowy.

Kurs PADI Discover Snorkeling czyli nurek powierzchniowy to nie tylko nauka nurkowania w sprzęcie ABC, ale także świetna zabawa i niezapomniane przeżycia. Snorkeling to najprostsza forma obserwacji podwodnego świata dostępna praktycznie dla każdego, kto posiada podstawowe umiejętności pływania. 

PADI Discover Snorkeling:

Snorkeling czyli nurkowanie z rurką (snorkel) to świetny sposób na odkrywanie podwodnego świata.  Podczas snorkelingu będziesz mógł podziwiać piękne rafy koralowe, kolorowe ryby i inne morskie stworzenia. Podczas Discover Snorkeling poznasz i nauczysz się jak bezpiecznie pływać w sprzęcie ABC (płetwy, maska, fajka). Poznasz techniki zanurzania się oraz wstrzymywania oddechu pod wodą. 

Nabyte umiejętności możesz wykorzystać podczas uprawiania podwodnego hokeja, rugby.  To również dobry wstęp do programu Discover Scuba Diving

Dla kogo Discover Snorkeling?

Uczestnikiem kursu Discover Snorkeling może być osoba, w każdej kategorii wiekowej – minimalny wiek to 5 lat. Jedynym wymaganiem jest posiadanie podstawowych umiejętności pływania. 

PADI Discover Snorkeling:​

Grupowy
PLN 200 za osobę
  • Cena szkolenia dla grupy minimum 3-osób, która razem zgłasza się i bierze udział w kursie zawsze jako grupa.

PADI Discover Snorkeling:​

Standard
PLN 300 za osobę
  • Szkolenie grupowe, gdzie grupa i terminy są planowane przez przeprowadzającego kurs instruktora.

PADI Discover Snorkeling:​

Indywidualnie
PLN 400 za osobę
  • Szkolenie indywidualne, w tej cenie uwzględnione są indywidualne zależności dotyczące logistyki szkolenia i terminu szkolenia.
Scroll to Top