PADI reActivate

PADI reActivate

PADI reActivate

Scuba Review - przypomnienie nurkowania

 Chcesz odświeżyć swoje umiejętności i wiedzę nurkowe przed planowanym wyjazdem? Czujesz się niepewnie po krótkiej przerwie bez nurkowania? Program PADI reActivate jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Program PADI reActive kierowany jest do certyfikowanych nurków, którzy mieli dłuższą przerwę w nurkowaniu.  Po ukończeniu programu przypominającego instruktor wystawia potwierdzenie (certyfikat) odbycia PADI reActivate. Zagraniczne centra nurkowe wymagają ReActivate nie starszego niż 6 m-cy.

Program PADI reActive:

Program reActivate składa się z dwóch części, co zapewni Ci kompleksowe przygotowanie do ponownego nurkowania. 

Część pierwsza programu reActive to teoria. Odświeżysz swoją wiedzę na temat  zasad i fizyki nurkowania. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w formie online (eLearning) – oglądaj filmy w dowolnym czasie i miejscu, na których prezentowane są podstawowe umiejętności nurkowania oraz procedury bezpieczeństwa. Możesz też wybrać formę tradycyjną – czyli wykład prowadzony przez instruktora.  Druga część to praktyka – czyli zajęcia w wodzie prowadzone pod okiem doświadczonego instruktora. Podczas zajęć przypomnisz sobie i utrwalisz niezbędne umiejętności nurkowe, konfigurowanie sprzętu, wykonywanie bezpiecznych zanurzeń i wynurzeń. To także czas na udoskonalenie swoich umiejętności lub poprawę tego, co wcześniej sprawiało Ci trudność. Zakres zajęć praktycznych staramy się dostosować do indywidualnych umiejętności i potrzeb nurka. Zajęcia praktyczne prowadzimy na basenie oraz wodach otwartych (jezioro).

Program zakończony jest certyfikatem PADI reActivate, który potwierdza Twoją gotować do ponownego nurkowania – uznawany przez wszystkie bazy nurkowe.

Kurs Discover Scuba Diving

PADI reActivate

Grupowy
PLN 200 za osobę
  • Cena szkolenia dla grupy minimum 3-osób, która razem zgłasza się i bierze udział w kursie zawsze jako grupa.

PADI reActivate

Standard
PLN 250 za osobę
  • Szkolenie grupowe, gdzie grupa i terminy są planowane przez przeprowadzającego kurs instruktora.

PADI reActivate

Indywidualnie
PLN 300 za osobę
  • Szkolenie indywidualne, w tej cenie uwzględnione są indywidualne zależności dotyczące logistyki szkolenia i terminu szkolenia.
Scroll to Top