+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

PADI (Profesjonalne Stowarzyszenie Instruktorów Nurkowania) zostało założone w 1967 roku przez Johna Crowina i Ralpha Ericsona. PADI jako pierwsze wprowadziło łatwy, bezpieczny, modułowy system szkolenia umożliwiając nurkowanie niespotykanie szerokiej rzeszy ludzi. Dzięki bezpieczeństwu, wysokim standardom szkoleniowym i ciągłemu propagowaniu nurkowania PADI jest obecnie największą i najbardziej popularną na świecie organizacją szkolącą płetwonurków, posiadającą lokalne biura i komercyjne centra nurkowe w ponad 90 krajach. Ponad 70 % certyfikatów nurkowych nadawanych na świecie to certyfikaty PADI.

Dzięki nieustannej kontroli jakości oferowanych usług i stosowanych procedur Instruktorzy PADI są wysokiej klasy profesjonalistami, posiadającymi kwalifikacje do prowadzenia kursów nurkowania wg najlepszych standardów szkoleniowych. Wszyscy instruktorzy PADI na świecie używają tych samych materiałów szkoleniowych i technik szkolenia, gwarantują w ten sposób, że bez względu na miejsce szkolenia kursant zdobędzie tę samą wiedzę i umiejętności.

Główna siedziba znajduje się w USA w Kalifornii jednak ze względu na to, że PADI obecne jest na całym świecie istnieje szereg biur regionalnych zajmujących się poszczególnymi rynkami nurkowymi. Polska, wraz z większością krajów Europy środkowo – wschodniej należy do PADI International, które poza tym obejmuje swoim zasięgiem Wielką Brytanię, Rosję i Afrykę.
Poza szkoleniami nurków PADI przykłada dużą wagę do ochrony środowiska naturalnego prowadząc kampanię Project Aware , turystyką nurkową – PADI Travel Network, integracją środowiska nurkowego – PADI Diving Society i rozwojem wiedzy i techniki nurkowej – DSAT corp.

W Polsce popularność PADI z roku na rok wzrasta a uczestnicy kursów chwalą sobie spójną formę prowadzenia zajęć i świetnie przygotowane pomoce szkoleniowe. Jeśli chcesz się szkolić w PADI – przyjdź nas!

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl