+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Aqua Lung pnie się do przodu i wciąż wprowadza na rynek produkty, które są funkcjonalne i wygodne. Tak też jest z nowymi płetwami kaloszowymi, które pojawiły się na rynku około połowy 2015 roku. Amika to płetwy o średniej sztywności pióra. Ich wygląd jest raczej klasyczny z wyjątkiem jednego, bardzo ważnego szczegółu.

Aqualung-Amika-Schwimmflosee-Flosse-in-Groesse-XS-S-fuer-Kinder-png

Kalosz Amiki jest regulowany paskiem, co daje możliwość dopasowania dwóch rozmiarów dla jednej płetwy. To całkowita nowość na rynku płetw do nurkowania w tej kategorii. Sprzęt do pływania można nosić na gołą stopę bądź na skarpetę neoprenową. Aqua Lung jak zawsze dba o swoich użytkowników. Tak różnorodne dopasowanie płetw poszerza ilość ewentualnych klientów.

Przykładowe zastosowania:

1. Jedziesz na urlop. Chcesz wziąć ze sobą ABC dla Ciebie i Twojego partnera. Masz ograniczoną ilość dopuszczalnej wagi bagażu. Jedne płetwy i różnej regulacji wielkości kalosza pozwalają na korzystanie z nich przez dwie osoby.

2. Dzięki bardzo niskiej cenie płetw, nadają się one znakomicie dla kursantów. Centra nurkowe mogą zakupić duże ilości sprzętu, nie tracąc przy tym na jego jakości.

3. Jesteś rodzicem? Wszystko, co kupisz dla swojej pociechy zaraz rozpaczliwie się kurczy? Płetwy Aqua Lung Amika to rozwiązanie, które pozwoli Twojemu dziecku cieszyć się sprzętem pływackim dłużej.

To kilka dobrych zastosowań płetw Amika. Jak zostało zauważone wcześniej, bardzo korzystna jest ich cena. Jakość płetw jest w pełni zadowalająca i pozwoli Ci cieszyć się z pływania zarówno na wodach otwartych, jak i na basenie.

aqualung-amika

Cechy produktu:

rozmiary XS/S 35-39
rozmiary M/L 40/43
rozmiary L/XL 44-47

Model dostępny jest w trzech kolorach: żółty, niebieski, biały

 

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl