+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Tanie i dobre płetwy do nurkowania? Czemu nie! Firma Scubatech wypuściła na rynek model XPower, który ma świetne referencje i znakomicie sprawuje się pod wodą.

scubatech-xpower pletwy nurkownie sklep nurkowy 1
Płetwy są bardzo wytrzymałe, a dzięki specyficznemu designowi znacznie wyróżniają się wśród płetw XPower innych producentów. Płetwy są dosyć obłe, mają opływowy kształt pióra i ciekawe czarne wstawki podtrzymujące ich sztywność. Płetwy są bardzo elastyczne, co producent prezentuje na zdjęciach reklamowych. Dzięki takiej właściwości nadają się znakomicie dla kobiet i dla mężczyzn o mniejszej tężyźnie fizycznej. Elastyczne panele nadają się znakomicie do zmniejszenia oporu z tyłu płetw Scubatech XPower. Tworzą specyficzną przestrzeń, która działa jak kanały wodne w standardowych płetwach kaloszowych, dzięki czemu zmniejszają opór podczas płynięcia.

Zminimalizowane ryzyko skurczu nóg u nurka, świetny design, a co jeszcze? Otóż znakomita cena – 130 zł w sklepie nurkowym. Płetwy są znacznie miększe od modelu Tusa Liberator, ale ich cena jest również niższa i płetwy Scubatech nadają się znakomicie dla osób początkujących i kursantów.

scubatech-xpower pletwy nurkownie sklep nurkowyDane techniczne:
Dostępne rozmiary: S/M, M/L, L/XL
Dostępne kolory: żółty, niebieski metalik

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl