PADI Project AWARE

KURS PADI
ProjeCt AWARE

KURS PADI
ProjeCt AWARE

Dbałość o środowisko naturalne.

Szkolenie PADI Project AWARE to program, który integruje wiedzę dotyczącą ochrony środowiska morskiego z kursami nurkowymi PADI. Projekt AWARE to organizacja non-profit, założona przez PADI, która skupia się na ochronie oceanów i środowiska morskiego.

Projekt AWARE, od momentu swojego powstania w 1989 roku, zwiększył świadomość ochrony środowiska naturalnego w społeczności nurkowej oraz włączył ją w ramy programów szkoleniowych PADI. Projekt założył także Fundację Projektu AWARE, aby umożliwić poparcie dla badań i zbierania funduszy na cele związane z ochroną wodnego środowiska naturalnego.

Cel szkolenia Projekt AWARE:

  • Kształtowanie świadomości nurków na temat problemów związanych z ochroną oceanów, takich jak zanieczyszczenia, utrata bioróżnorodności czy degradacja raf koralowych.
  • Edukacja o Ochronie Środowiska – jak nurkowie mogą przyczynić się by chronić środowisko morskie.
  • Kształtowanie umiejętności nurków, aby ich zachowanie pod wodą było zgodne z zasadami ekologicznymi, takimi jak minimalizowanie wpływu na rafy koralowe, unikanie zanieczyszczania wód, itp.
  • Działania na rzecz ochrony oceanów, poprzez uczestnictwo w projektach Projektu AWARE. 

Uczestnicy szkolenia PADI Project AWARE zyskują wiedzę na temat problemów ekologicznych dotykających oceanów i mórz oraz zdobywają umiejętności, które pozwalają im podejmować świadome decyzje podczas nurkowań.

Fundacja Projekt AWARE:

Fundacja Projektu AWARE jest społecznym stowarzyszeniem typu non-profit, które zachęca i wspiera działania ekologiczne oraz promuje edukację o wodnym środowisku naturalnym. Fundacja realizuje swoje założenia poprzez przyznawanie grantów, pochodzących z funduszy przeznaczonych na ten cel przez członków PADI, uzyskanych w drodze “found-rising’u”, a także od oczywiście płetwonurków takich jak Ty. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Projektu AWARE i jego fundacji zajrzyj na stronę internetową: www.projectaware.org lub na stronę PADI: www.padi.com, gdzie także znajdziesz sekcję poświęconą AWARE.

Wymagania:

  • Brak ograniczeń wiekowych;
  • Brak wymagań certyfikacyjnych;

Uczestnikami programu mogą być także osoby, które nie miały dotychczas styczności z nurkowaniem, a są zainteresowane środowiskiem wodnym i jego ochroną.

Zapisz się na kurs
PADI Project AWARE

Odkryj piękno podwodnego świata z PADI Project AWARE – Nurkuj, szkol się i chrońmy ocean razem!

Scroll to Top