+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Tym razem dosyć niestandardowo. Nie będziemy opisywać sprzętu do nurkowania rekreacyjnego, a skupimy się na nowościach sprzętowych z działu bardzo wręcz zaawansowanego. Santi słynie z wysokiego zaangażowania w swoje projekty, stale je ulepsza i wypuszcza nowe wersje dotychczasowego sprzętu. Ich dewizą jest prosta zasada: “Nasze produkty mają być wygodne, funkcjonalne, ciepłe i suche”.

W przypadku nowego skafandra suchego Fire Brigade wszystkie wyznaczniki dobrego sprzętu zostały spełnione. Santi Fire to wysokiej jakości, specjalistyczny skafander, który przeznaczony jest do bardzo trudnych warunków pracy pod wodą. Jego nazwa, Fire Brigade – Ognista Brygada, Brygada Ognia, to nic innego, jak straż pożarna. Nowy skafander jest wykonany z wyjątkowego materiału, Cordury. Jest to wyjątkowy materiał używany do różnych typów sprzętu nurkowego,  głównie do nurkowania technicznego. Ten wybór jest oczywisty, bo to ekstremalnie wytrzymały materiał o dużej grubości.

Skafander ze zintegrowanym kapturem szyty jest na płaskich szwach, aby zwiększyć komfort i wygodę podczas poruszania się w nim. Santi Fire Brigade jest przy swoich wszystkich zastosowaniach mimo wszystko bardzo lekki. Jego ciężar to około 5 kg, co pozwala na wysoki komfort na powierzchni, jak i pod wodą.

Serdecznie polecamy ten wyjątkowy sprzęt nie tylko strażakom. Jest on znakomicie przystosowany do wszelkiego rodzaju trudnych działań podwodnych, które wymagają pewności i trwałości, podczas częstego stosowania.

fire1

  • Materiał: Cordura, butylen, poliester gęstość 600 g / mkw.
  • Waga całkowita : 5,2 kg.
  • Płaskie szwy.
  • Dwie kieszenie.
  • Osłona zamka.
  • Teleskopowy tors.
  • W zestawie z torbą i wężem niskiego ciśnienia

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl