+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Kończy się sezon nurkowy 2014, czas więc zmienić sprzęt z letniego na zimowy i zacząć myśleć na temat nurkowania podlodowego. Nurkowanie takie zawsze kończy się jednak  próbą rozstrzygnięcia dylematu, czy mój automat oddechowy wytrzyma niską temperaturę wody? Aby dłużej się nie zastanawiać, firma Seac stworzyła nowość, która z pewnością spodoba się wszystkim nurkom, którzy ze zniecierpliwieniem czekają na pierwsze przymrozki.

DX 200 Icce to automat oddechowy, który został stworzony specjalnie z myślą o nurkowaniu w wodach o niskich i bardzo niskich temperaturach. Konstrukcja I, jak i II stopnia ma na celu uodpornić sprzęt przed zamarznięciem, jak również ułatwić nurkowi oddychanie w trudnych warunkach. Pierwszy stopień zaopatrzony jest w membranę i suchą komorę, które chronią go przed zimnem. Materiały użyte do jego wykonania to mosiądz, który został pokryty warstwą niklowanego chromu. Wysoka jakość pozwala mu na ciśnienie pracy 300 bar. 

Drugi stopień jest bardzo lekki, wykonany  z wyjątkowego technopolymeru i elastomeru. Materiały te pozwalają na bardzo wygodne użytkowanie tego sprzętu. Lekkość drugiego stopnia oznacza niemęczącą się szczękę i łatwe utrzymywanie sprzętu w ustach. 

Automat świetnie znosi nurkowanie w temperaturze około 2°C do -2°C. Dobrze znosi wahania temperatury pod wodą. Łatwe oddychanie w trudnych warunkach pod wodą jest możliwe dzięki Seac DX. Wersja 200 Ice to świetna propozycja na zimę.

EROGATORE X200

Dane techniczne:

– pierwszy stopień  do 300 bar 

– 4 wyjścia niskiego ciśnienia LP

– możliwość dopasowania automatu do konfiguracji DIR

– dwa wyjścia wysokiego ciśnienia HP

– odciążony drugi stopień

– drugi stopień wykonany z technopolymeru i elastomeru

– do użycia z nitroxem 40%

– elastyczny wąż  w osłonie kewlarnej Hi-Flex

Automat dostępny >> TUTAJ

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl