baner sklep nurkowy

Zapraszamy  do odwiedzenia naszego Sklepu Nurkowego we Wrocławiu, gdzie czekają na Ciebie atrakcyjne zniżki, promocje i konkurencyjne ceny! 

Sklep nurkowy Aquamatic.pl to najlepiej wyposażony sklep nurkowy we Wrocławiu i jeden z najlepszych sklepów nurkowych w Polsce. W ofercie posiadamy sprzęt nurkowy zarówno dla początkujących, jak również dla zaawansowanych nurków. W sprzedaży znaleźć można również sprzęt do snorkelingu, freedivingu oraz sprzęt pływacki.

Nasz stacjonarny sklep nurkowy jest częścią Centrum Nurkowego Aquamatic.PL, które oferuje podstawowe kursy nurkowania, profesjonalne szkolenia nurkowe, serwis sprzętu, napełnienie butli oraz wyjazdy nurkowe. Na miejscu możesz napełnić butlę dowolnym gazem z naszej oferty, oddać do serwisu swój uszkodzony sprzęt, czy wykupić Ubezpieczenie Nurkowe na wyjazd.

W naszym sklepie nurkowym we Wrocławiu znajdziesz wszystko. Posiadamy sprzęt nurkowy w szerokiej gamie kolorystycznej i rozmiarowej. W sklepie znajdziesz taki sprzęt jak: skafandry, automaty, komputery, kamery, aparaty, maski, fajki, płetwy, jackety i skrzydła oraz wiele innych. W ofercie internetowego sklepu nurkowego (razem z produktami ‘na zamówienie’) posiadamy ponad 3 tysiące produktów.

Szukasz pomocy w wyborze najodpowiedniejszego sprzętu nurkowego? Na miejscu czekają na Ciebie wykwalifikowane osoby o wysokich uprawnieniach nurkowych, które służą pomocą oraz dobrą radą! 

Sklep Nurkowy Aquamatic Wrocław czynny jest od poniedziałku do piątku od 10 do 18 oraz w sobotę od 9 do 15 przy ul. Środkowej 5B (Wrocław-Centrum).

nurkowanie kurs nurkowy owd wroclaw aquamatic nurkowanie sklep nurkowy

W Sklepie Nurkowym Aquamatic.pl we Wrocławiu, przy ulicy Środkowej 5b, można nabyć bony upominkowe na kursy nurkowe lub sprzęt i akcesoria nurkowe. Bony na wybrane kwoty można kupić na miejscu. Nurkowy bon upominkowy to idealny prezent dla każdego nurka. W ramach każdego z bonów w Sklepie Nurkowym można nabyć praktyczne akcesoria i sprzęt nurkowy, który sprawi, że nurkowanie stanie się jeszcze ciekawsze, łatwiejsze, czy bezpieczniejsze. Specjalnie na święta podaruj swoim bliskim trafiony prezent. Bony upominkowe można realizować przez 12 miesięcy od daty zakupu.

bony aquamatic sklep nurkowy prezent dla nurka sprzęt nurkowy

wklep nurkowy 1

 

aquamatic srodkowa 5b sprzetnurkowy

 

aquamatic srodkowa 5b sprzetnurkow

 

aquamatic srodkowa 5b sprzetnurkowy7

 

nurkowanie kurs nurkowy owd wroclaw aquamatic nurkowanie sklep nurkowy

Nurkuj z nami!

TELEFON: +48 880 000 899     

E-MAIL: aquamatic@aquamatic.pl