+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

 specjalizacja grudzień rescue diver

Grudzień w tym roku mamy ciepły i bez lodu. Nie oznacza to jednak, że nurkowania o tej porze roku nie mogą być ciekawe. Ilość nurków pod wodą zmniejszyła się, można jednak czasami jeszcze kogoś pod wodą spotkać. Nurkując, musimy pamiętać, że nie jesteśmy odpowiedzialni tylko za siebie, ale i za swojego nurkowego partnera oraz inne osoby znajdujące się pod wodą. Zgłębienie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa to bardzo ważne aspekty, które pomogą nam w trudnej sytuacji pod wodą i w rezultacie mogą uratować komuś życie. Warto pomyśleć o tej specjalizacji, zwłaszcza jeśli planujemy częste nurkowania w trudnych warunkach, aczkolwiek pewne procedury dobrze jest mieć przećwiczone w razie każdego wypadku. 

Specjalizacja Pierwsza Pomoc to specjalizacja przygotowana specjalnie na grudzień. Takiego szkolenia nie wypada przegapić, bo to wyjątkowa okazja na poszerzenie własnych umiejętności oraz możliwość na uratowanie komuś życia!

Zapraszamy na tę specjalizację w grudniu. Przewidujemy w związku z tym dodatkowe bonusy dla kursantów, w tym zniżka 50% na wypożyczenie sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl!

Więcej informacji o kursie znajdziesz w zakładce >> PIERWSZA POMOC MEDYCZNA

Zapisz się na specjalizację:  
mail: aquamatic@aquamatic.pl

tel. +48 880 000 899 

specjalizacja listopad kurs nurkowania

Listopad to nurkowanie w suchym skafandrze i możliwość korzystania z dobrej przejrzystości wody, która nadeszła razem z jesienią. Nurkowanie w takich warunkach sprawia, że nabieramy chęci na coraz to głębsze zanurzenie. Wymaga to nie tylko kwalifikacji do nurkowania głębokiego, ale również umiejętności używania odpowiednich mieszanek gazowych. Nitrox, to powietrze z tlenem w różnych proporcjach. Dzięki przewadze tlenu w naszym powietrzu, możemy pozwolić sobie na głębokie nurkowanie, ponieważ powietrze takie utrzymuje nasze ciało w dużym stopniu bardziej aktywne i pobudzone. Nurkując na tej mieszance gazowej, oddycha się łatwiej, co staje się bardzo ważne zwłaszcza przy dużych głębokościach i dużym ciśnieniu.

Specjalizacja Nitroksowa to specjalizacja przygotowana specjalnie na listopad. Nie można przegapić podobnej możliwości, jeśli planujemy nurkowanie techniczne w suchym skafandrze i w odpowiedniej konfiguracji butli. Zapraszamy na nurkowanie na nitroksie już w listopadzie!

Zapraszamy na tę specjalizację w listopadzie. Przewidujemy w związku z tym dodatkowe bonusy dla kursantów, w tym zniżka 50% na wypożyczenie sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl!

Więcej informacji o kursie znajdziesz w zakładce >> NURKOWANIE NITROKSOWE

Zapisz się na specjalizację:  
mail:aquamatic@aquamatic.pl

tel. +48 880 000 899

specjalizacja październik

Jesienią wody w zbiornikach w Polsce stają się wyjątkowo przejrzyste. Jest to więc idealny czas, aby stworzyć swoją własną dokumentację podwodną! W tym celu polecamy fotografię cyfrową! Jest to specjalizacja miesiąca w październiku. Dzięki niej możesz nauczyć się więcej na temat fotografowania pod wodą. Pokażemy Ci dostępny na rynku sprzęt, jakim możesz się posługiwać, odbędziesz również z nami nurkowania, podczas których będziesz mógł w praktyce spróbować swoich sił w uwiecznianiu życia podwodnego w formie filmu bądź zdjęcia.

Fotografia podwodna jest świetną zabawą i nawet w polskich akwenach można zrobić interesujące podwodne zdjęcia! Jest to również świetny sposób na uwiecznienie swoich badań dla botaników i biologów, którzy badają podwodną faunę i florę! W cyfrowej fotografii podwodnej każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do spróbowania swoich sił już w październiku.

Zapraszamy na tę specjalizację w październiku. Przewidujemy w związku z tym dodatkowe bonusy dla kursantów, w tym zniżka 50% na wypożyczenie sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl!

Więcej informacji o kursie znajdziesz w zakładce >> FOTOGRAFIA PODWODNA

Zapisz się na specjalizację:  
mail:
aquamatic@aquamatic.pl

tel. +48 880 000 899   

specjalizacja wrzesień

Nurkowanie wielopoziomowe to obowiązkowy element szkoleń, z którym na poziomie podstawowym powinien zapoznać się każdy nurek. Podczas podstawowego kursu nurkowego OWD jest to ważny element wykładów. Nurkowanie wielopoziomowe jest jednak trudnym elementem do opanowania ze względu na sporą ilość wiedzy technicznej, jaką trzeba wówczas przyswoić. Dodatkowe szkolenie związane z taką specjalizacją poszerza zakres Twoich umiejętności związanych z planowaniem nurkowania. Szkolimy jak korzystać z Koła – Tabeli stworzonej przez PADI, która pozwoli Ci obliczyć czasy dekompresji oraz zaplanować nurkowanie zgodnie z możliwościami zbiornika, tak aby było ono nie tylko ciekawe, ale również bezpieczne. 

Zapraszamy na tę specjalizację we wrześniu! Przewidujemy w związku z tym dodatkowe bonusy dla kursantów, w tym zniżka 50% na wypożyczenie sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl!

Więcej informacji o kursie znajdziesz w zakładce >> NURKOWANIE WIELOPOZIOMOWE

Aby zapisać się na specjalizację napisz: aquamatic@aquamatic.pl lub zadzwoń: +48 880 000 899   

specjalizacja sierpień nurkowanie nocne

Nurkowanie nie musi kończyć się wraz z zachodem słońca. Nurkowanie nocne to specjalizacja, która pozwala młodym nurkom poszerzyć swoje kwalifikacje związane z nawigacją w wodzie, odpowiednim zachowaniem podczas trudnych warunków oraz bezpieczeństwem.  Nurek, który potrafi dobrze nurkować nocą, nawet na niewielkich głębokościach, odnajdzie się równie dobrze podczas nurkowania technicznego poniżej 40 metrów, gdzie widoczność i dopływ światła jest ograniczony!

Zapraszamy na tę specjalizację w sierpniu. Przewidujemy w związku z tym dodatkowe bonusy dla kursantów, w tym zniżka 50% na wypożyczenie sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl!

Więcej informacji o kursie znajdziesz w zakładce >> NURKOWANIE NOCNE

specjalizacja lipiecjpg 2

Specjalizacja miesiąca na lipiec to nurkowanie wrakowe. Specjalnie w tym miesiącu oferujemy wyjazdy w miejsca, które pozwolą Ci czerpać z pełni słońca i wakacyjnej przygody. Nurkowanie wrakowe to specjalizacja wymagająca dużej odpowiedzialności i umiejętności technicznych.

Odkrywanie podwodnych tajemnic jest fascynującym i ubogacającym doświadczeniem. Czekają na Ciebie wraki statków, samolotów, czy innych dużych obiektów, które możesz dowolnie zwiedzać i oglądać. Dzięki tej specjalizacji nurkowanie głębokie nie będzie Ci straszne! 

Zapraszamy na tą specjalizację w lipcu! Przewidujemy w związku z tym dodatkowe bonusy dla kursantów, w tym zniżka 50% na wypożyczenie sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl!

Więcej o kursie znajdziesz w zakładce >> NURKOWANIE WRAKOWE

czerwiec nurkowanie gbokie aquamatic

Wakacje to wymarzony czas na przygody i aktywny wypoczynek. Podaruj sobie niezapomnianą okazję do tego, aby wspólnie z nami odkryć głębiny. Specjalizacja Nurkowanie Głębokie to idealna opcja na poszerzenie swoich umiejętności i możliwości nurkowych. Jeśli jesteś po podstawowym kursie OWD, będziesz mieć wyśmienitą okazję, aby zwiększyć swoje limity samodzielnego nurkowania. Ciepłe wakacyjne wody zapraszają do nurkowania.

Zapraszamy na tę specjalizację w czerwcu. Przewidujemy w związku z tym dodatkowe bonusy dla kursantów, w tym zniżka 50% na wypożyczenie sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl!

Więcej o kursie znajdziesz w zakładce >> NURKOWANIE GŁĘBOKIE

fotografia podwodna specjalizacja maj

Długi weekend majowy to wyjątkowa okazja na wypoczynek, relaks i poświęcenie się swojemu hobby. Nurkowanie to jedno, ale nie brakuje przecież miłośników fotografii, którzy na pewno chcieliby spróbować czegoś nowego. Fotografia podwodna łączy ze sobą pasję i jest idealnym sposobem na zarejestrowanie swoich podwodnych wyczynów. Miłośnicy nurkowania używają różnych sprzętów w celu dokumentacji swojego nurkowania. Fotografowanie i kamerowanie pod wodą jest też idealnym rozwiązaniem dla biologów i botaników, którzy badają podwodną faunę i florę. Niemniej jednak fotografia podwodna jest świetną zabawą i nawet w polskich akwenach można zrobić interesujące podwodne zdjęcia!

Zapraszamy na tę specjalizację w maju. Przewidujemy w związku z tym dodatkowe bonusy dla kursantów, w tym zniżka 50% na wypożyczenie sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl!

Więcej o kursie znajdziesz w zakładce >> FOTOGRAFIA PODWODNA

identyfikacja ryb specjalizacja nurkowa kwiecie

Jeśli nie masz pomysłu, jak wykorzystać ciepłe wiosenne słońce i piękna pogodę, to mamy propozycję dla Ciebie. Warto otworzyć sezon nurkowy z nowymi doświadczeniami i wiedzą, dlatego naszą propozycją na kwiecień jest specjalizacja – Identyfikacja Ryb AWARE.  

Kursy specjalizacyjne są dla osób, które chcą rozwijać swoją nurkową pasję i otrzymywać dodatkowe uprawnienia w dziedzinach pogłębiających kwalifikacje nurka. Identyfikacja ryb jest nie tylko przydatną umiejętnością dla zapalonych fanów wędkarstwa, ale przydaje się również podczas nurkowania rekreacyjnego w polskich jeziorach.

Zapraszamy na tę specjalizację w kwietniu. Przewidujemy w związku z tym dodatkowe bonusy dla kursantów, w tym zniżka 50% na wypożyczenie sprzętu nurkowego w Centrum Nurkowym Aquamatic.pl!

Więcej o kursie znajdziesz w zakładce >> IDENTYFIKACJA RYB AWARE
 

Nurkuj z nami!

TELEFON: +48 880 000 899   
E-MAIL: aquamatic@aquamatic.pl

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl