+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Specjalizacja nurkowa na wiosnę! Rozkręć się do działania i wyzwól w sobie nowe pokłady pozytywnych emocji i chęci donurkowania! 
Często po zimie czujemy pewnego rodzaju przestój, przyzwyczajenie do rzadszego i mniej natężonego wysiłku fizycznego. Nie wszyscy nurkowie lubią jednocześnie sporty zimowe, a nie każda zimowa pogoda nadaje się  do nurkowania podlodowego. Poza sezonem letnim nurkowie w Polsce nie mają co robić, zwłaszcza, jeśli zapominają przy okazji o basenie.

W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem na lenia może być zmuszenie siebie do działania. Niezależnie na jakim etapie swojego podwodnego rozwoju jesteś, czy masz dopiero ukończony kurs OWD, czy AOWD, bądź jesteś Divemasterem, nieodłączną okazją do szkoleń i rozwoju będą dla Ciebie specjalizacje nurkowe. Dzięki specjalizacjom nie tylko będziesz mógł uzyskać wyższe szczeble drabinki nurkowej rangi, ale również nie osiądziesz na laurach, będziesz bowiem stale rozwijał swoje umiejętności i wiedzę, która jest niezbędna do bezpiecznego nurkowania.

Specjalizacja nurkowa na wiosnę to strzał w dziesiątkę! Dzięki drobnemu kursowi nie tylko dowiesz się czegoś nowego, ale ponownie wskoczysz w tryb weekendowych wyjazdów nurkowych, które nie tylko pozwalają Ci poszerzać Twoje doświadczenie, ale również sprawią Ci po prostu przyjemność.

Jeśli jesteś po kursie nurkowym OWD, dobrym pomysłem będą dla Ciebie specjalizacje, które przybliżą Cię do wyższego poziomu AOWD, czy do kursu Rescue. W takim przypadku jednym z najczęstszych problemów młodych nurków jest między innymi odpowiednie wyważenie się i wyczucie w poruszaniu się pod wodą. Najlepszym pomysłem będzie specjalizacja nurkowa PADI Doskonała Pływalność, która nauczy Cię, jak odpowiednio operować nie tylko terminem pływalności, ale również, jak wykorzystać go, aby Twoje funkcjonowanie pod wodą dążyło do idealnego trymu.

W zależności od tego, jaką ścieżkę swojej nurkowej kariery chciałbyś wybrać, po kursie AOWD wykonuj tylko takie specjalizacje, które faktycznie pomogą Ci w osiągnięciu wybranego celu. Jeśli jest nim nurkowanie na wrakach wybierz specjalizację nurkową Nurkowanie Głębokie, czy Nurkowanie z Łodzi, jeśli marzysz o eksploatacji jaskiń dobrym pomysłem będą specjalizacje: Nurkowanie w suchym skafandrze, czy Nurkowanie nocne.

Wybierając i decydując się na rozpoczęcie jakiejś specjalizacji nurkowej, trzeba pamiętać, że niektóre z nich i tak wykonywane są w ramach konkretnego kursu nurkowego. Np. podczas kursu AOWD, w ramach zajęć wybierasz pięć z podanych specjalizacji nurkowych. W takim wypadku dodatkowa specjalizacja może poszerzyć Twoje umiejętności i tym samym uzupełnić kurs nurkowy, który już trwa.

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl