+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Święta z Aquamatic.pl są w tym roku radosne i pełne niespodzianek. Specjalnie dla was przygotowaliśmy moc upominków, jakie możesz znaleźć w naszym sklepie stacjonarnym i Centrum Nurkowym przy ul. Śroidkowej 5b we Wrocławiu.

nurkowanie zdjęcia wyjazd urlop nurkowani chorwacja wypoczynek chorwacja nurkowanie apartaeny chorwacja 2016 cennik 2

kurs snurkelingu sklep nurkowy święta voucher

Vouchery specjalnie na Święta! Do nabycia w Sklepie Nurkowym Voucher na wybrany, dowolny kurs nurkowy bądź na Intro Nurkowe – Poznaj Nurkowanie! Sprawdź i przekonaj się, ile niespodzianek i radości możesz sprawić swoim bliskim. Voucher na kurs nurkowy to ekskluzywny prezent dla prawdziwego nurkowego pasjonaty! Kursy nurkowe do wyboru, jakie możesz znaleźć w naszej ofercie, możesz sprawdzić TU >> https://aquamatic.pl/kurs-nurkowania. Kursy nurkowe to naprawdę szeroki wybór opcji. Od podstawowych kursów nurkowych OWD, aż po zaawansowane nurkowanie techniczne. Każdy może naleźć coś dla siebie! Osoby, które mają już swoje pierwsze kwalifikacje potwierdzone certyfikatem nurkowym, mogą pokusić się o specjalizacje nurkowe! Szkolimy w systemie PADI. Centrum Nurkowe Aquamatic.pl uzyskało również tytuł szkolenia TEC/REC. Oznacza to, że profesjonalnie szkolimy nurków na każdym poziomie zaawansowania. Szkolimy dzieci, młodzież i osoby dorosłe! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i do stacjonarnego sklepu nurkowego przy ul. Środkowej 5b we Wrocławiu.

Bony upominkowe na sprzęt nurkowy dostępny w Sklepie Nurkowym Aquamatic.pl. Wszystkie produkty dostępne w sklepie znajdziesz TU >> http://www.sklep-nurkowy.pl/. Bony upominkowe od najmniejszej do najwyższej kwoty są w stanie pokryć koszt nawet najdroższego sprzętu nurkowego w Aquamatic.pl, dzięki temu obdarowany i obdarowana będą mieli możliwość swobodnego doboru potrzebnego sprzętu na swój wymiar. Bony są możliwe do wymiany w sklepie stacjonarnym na każdy wybrany produkt ze sklepu.

Nurkowanie z Centrum Nurkowym Aquamatic.pl to przygoda nie tyko na święta! Przez cały rok organizujemy wyjazdy nurkowe w Polsce i za granicą. Z Aquamatic.pl doszkolisz się na zajęciach basenowych, będziesz miał okazję nurkować w gronie prawdziwych profesjonalistów.

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl