+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Tusa w swojej propozycji na 2014 rok wydała również automaty i akcesoria do nurkowania.

Wśród nich znajdują się automaty RS-812, RS-811, SS-11. Wszystkie charakteryzują się lekką, przemyślaną konstrukcją obejmującą ułatwiające użytkowanie funkcje. RS-812, jako wersja najlepiej wyposażona, występująca w zestawie z pierwszym stopniem R- 800, który posiada dwa porty HP obsługujące wysokie ciśnienie i cztery porty LP na ciśnienie niskie. Oraz drugi stopień S-12, który ma anatomicznie zaprojektowany ustnik. Automat Tusa ma regulację oporów oddechowych i dźwignię regulacji Venturiego. System A.F.S. Pozwala na zaawansowany system przepływu. Model RS-811 jest uboższa jedynie o uniwersalny, obrotowy wąż, ponadto pierwszy i drugi stopień nie różnią się w zasadzie niczym od poprzednio opisywanego modelu. Pozostaje jeszcze automat SS-11, który występuje bez zestawu z pierwszym stopniem opisywany jest jako bardzo lekki i poręczny. Wyposażony jest w duży przycisk wydatkowy, ma możliwość podłączenia węża (w zestawie o długości 84 cm) z obu jego stron.

tusa automaty

W zakresie akcesoriów nurkowych Tusa proponuje nam nowe modele masek z serii Freedom HD. W ofercie mamy do wyboru szeroką gamę kolorystyczną od przezroczystej gumy z obudową szkła w kolorach: czarnym, ciemnoniebieskim, błękitnym i żółtym do opcji z gumą czarną z obudową szarą, żółtą, czerwoną i niebieską. Nowe maski Tusa charakteryzują się bardzo szerokim polem widzenia, przy ich minimalnej objętości. Mają wygodny system zapięć “180” i wykonane są w technologii Freedom.

freedom hd

Mówiąc o maskach dobrze jest wspomnieć o produkcie Freedom Film. Są to folie na szkła maski, które mają zabezpieczać je przed parowaniem i nie wymagają stosowania dodatkowych substancji. Są wykonane z wytrzymałego tworzywa i według producenta są w stanie służyć na wiele nurkowań.

freedom film tusa

Ostatnia pozycja do omówienia jest fajka Hyperdry Elite II, jest to model dwuzaworowy o konstrukcji zapobiegającej wlewaniu się wody do jej środka. Zaopatrzona jest w wydają komorę oczyszczającą. I tym razem oferowany jest szeroki wybór kolorów. Wersja czarna zawiera dodatki żółte, niebieskie, zielone, czerwone, pomarańczowe i szare. Wersja z przezroczystym plastikiem do wybory w kolorach czarnym, ciemnoniebieskim, błękitnym, białym i żółtym.

hyperdry tusa

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl