+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

lg-b-tusa-tinaTusa Tina – Maska do nurkowania dla kobiet

Jeśli zawsze marzyłaś o podkreśleniu swojej indywidualności pod wodą, to maska Tusa Tina jest na to najlepszym sposobem. Zamiast szukać wymyślnych zestawień kolorystycznych sprzętu nurkowego wybierz jeden charakterystyczny element, który efektywnie podkreśli Twój nurkowy look.

Maska Tusa Tina to nie tylko ciekawy design wzbogacony kolorowymi dodatkami. Maska jest zaprojektowana przez damski sztab inżynierów, które brały pod uwagę wszystkie niezbędne cechy, które ułatwiłyby kobietom maksymalnie komfortowe korzystanie z maski do nurkowania. Pierwszą cechą jest duża panoramiczna szyba, która umożliwia wykorzystanie pełnego pola widzenia oka. Większa szyba to również większe prawdopodobieństwo, że zobaczycie jak najwięcej pod wodą. 

Tusa Tina pozwala na szybkie przedmuchanie i oczyszczenie wnętrza maski z wody. Tina idealnie nadaje się dla osób, które boją się zalania maski pod wodą, ponieważ przedmuchanie jej jest dziecinnie proste, już jednym dmuchnięciem można opróżnić maskę z wody. Dzięki miękkiemu silikonowi, z którego został zrobiony kaptur maski, idealnie dopasowuje się ona do twarzy i pozwala na optymalne uszczelnienie. Ponadto pasek 3D jest zaprojektowany do naturalnej krzywizny głowy.

Dużą rewolucją na rynku sprzętu do nurkowania są drobne acz znaczące elementy maski Tusa, które pozwalają na stworzenie swojej indywidualnej maski. Ma ona możliwość dobrania nakładki z kryształkami  ozdobnymi, które niezwykle zdobią pod wodą odbijając światło. Ponadto, po prawej stronie znajduje się mocowanie na ozdobne elementy takie jak dżety w różnych kształtach i kolorach mocowane na płasko, bądź na łańcuszku. Możliwość wprowadzenia drobnych elementów do Twojej maski nurkowej sprawi, że nie tylko stanie się ona atrakcyjna wizualnie, ale również prosta do odróżnienia. Podczas wyjazdu nurkowego zawsze będziesz miała pewność, że ta maska jest właśnie Twoja.

tusa-tinatusa-tina2

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl