+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

nurkowanie zdjęcia wyjazd urlop nurkowani chorwacja wypoczynek chorwacja nurkowanie apartaeny chorwacja 2016 cennik 2

Początek grudnia. Jeszcze kilka tygodni przed nami do końca tego roku. Czekają nas Święta i Sylwester. Wszyscy nie mogą doczekać się tego magicznego okresu w roku. Gdy mamy wolny czas zaczynamy snuć plany na przyszły rok. Co będziemy chcieli robić, gdzie nurkować, gdzie wyjechać. Plany na wakacje 2016 należy rozpocząć od nurkowania w Chorwacji! 

Już od dwóch tygodni dostępne są aktualne cenniki pobytowe w Chorwacji na wyspie Pag, gdzie możesz obejrzeć proponowane pokoje i apartamenty, jak również porównać ceny w sezonie i poza nim. Jeśli planujesz już wakacje 2016, koniecznie sprawdź ofertę naszej bazy nurkowej na Pagu! Piękna Metajna już czeka!

Na wakacje 2016 najpewniej i najbezpieczniej wybrać się do Chorwacji. Piękny region Splitu kusi swoimi rozległymi krajobrazami, a klimat śródziemnomorski udziela się zwłaszcza w sezonie od połowy czerwca! Chorwacja to idealna propozycja na wypoczynek. Jeśli skusisz się na apartament w naszej Bazie Nurkowej w Chorwacji, napisz do nas już teraz! Apartamenty w Chorwacji to przestronne pokoje z tarasami i pięknymi widokami na zatokę w Metajnie. Wyspa Pag z pewnością oczaruje Ciebie i całą Twoją rodzinę! 

Jeśli szukasz miejsca na wymarzone wakacje, Metajna czeka na Ciebie! Prócz spokojnych wakacji w domu wypoczynkowym proponujemy wczasy z przygodą. Z nami możesz zanurkować pierwszy raz w życiu w pełnym sprzęcie nurkowym, zrobisz podstawowy kurs nurkowy OWD PADI, czy wybierzesz się na rejs łodzią motorową! Więcej na temat oferty Bazy Nurkowej przeczytasz TU >>  http://www.divingpag.com/pl/nurkowanie/6-blok3

Jeśli nie chcesz nurkować, przygotowaliśmy dla dzieci jak i dorosłych moc innych, wodnych atrakcji. Podczas urlopu możesz spróbować nart wodnych, czy szalonej przejażdżki na wodnym bananie z grupą swoich przyjaciół! 

Polska Baza Nurkowa w Chorwacji – Pełna oferta
>> POBIERZ PDF<<


nurkowanie zdjęcia wyjazd urlop nurkowani chorwacja wypoczynek chorwacja nurkowanie apartaeny chorwacja 2016 cennik 2

Zawsze dostępni!Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl