+48 880 000 899 aquamatic@aquamatic.pl

Letni sezon nurkowy w Polsce można już uznać za otwarty. Mamy nadzieję, że wszyscy jesteście już po legalizacjach butli i przeglądzie sprzętu nurkowego. Czas spakować sprzęt i jechać nad wodę. Ostatnie dni pokazały nam, że wiosna już w pełni zagościła za naszymi oknami i bez obaw, po pierwszych burzach możemy udać się na nurkowanie.

Aquamatic.pl w tym roku będzie organizował tylko kilka wyjazdów weekendowych w Polsce. Naszym głównym celem jest Chorwacja i nie będziemy mieli niestety na tyle czasu, aby wyjeżdżać z Wami co tydzień, aczkolwiek zapraszamy na pierwszy wyjazd w tym sezonie, który odbędzie się 9 i 10 KWIETNIA. Kamionka w Opolu to świetne miejsce na pierwszego nura, jak również dla osób początkujących. Wybieramy to miejsce, bo jest nam dobrze znane i jest dobrze dostosowane do ćwiczeń pod wodą w postaci platform, ponadto trasy i kierunki są oznakowane – nie sposób się tu zgubić.

Największa głębokość w Opolu to 13 metrów. Można zatem powiedzieć, że panują tu idealne warunki do nurkowania dla początkujących podczas kursu OWD, jak również dla tych, którzy już dawno nie mieli możliwości wchodzić ze sprzętem do wody. Jeśli Wy również chcecie rozruszać się nieco na wiosnę i dać pierwszego nura w Opolu, zapraszamy na ul. Środkową 5b. Wyjazd o godzinie 08.00!

nurkowanie kurs owd opole aquamatic

nurkowanie kurs owd opole 8 20150902 1853972361

nurkowanie kurs owd opole aquamatic 2

Zawsze dostępni!



Nasz sklep jest otwarty
po-pt 09.00-17.00

Możesz u nas napełnić butlę, wypożyczyć
lub kupić sprzęt!



Odwiedź nasze strony


Sklep nurkowy - sprzęt i akcesoria


Nurkowanie w Chorwacji
- nasza baza nurkowa


Chorwacja - wyspa Pag
- apartamenty przy bazie nurkowej!

Kontakt / Adres


Centrum nurkowe Wrocław Aquamatic.PL
ul. Środkowa 5B
53-662, Wrocław
tel1: +48 71 344 68 99
tel2.: +48 880 000 899


e-mail: aquamatic@aquamatic.pl