PADI OWD

KURS OWD PADI

zostań nurkiem padi

Zdobądź certyfikat, który otworzy przed Tobą drzwi do podwodnego świata.

Chcesz odkryć tajemnice podwodnego świata?Rozpocznij z nami wspólną podróż do Krainy wiecznej ciszy.

Nurkowanie to idealny sport dla osób, które pragną zapomnieć o troskach i oderwać się od trudów codziennego życia oraz cieszyć się magią podwodnego świata. Wielu ludzi początkowo ma wiele obaw związanych z nurkowaniem, lecz szybko przekonują się, że sport ten jest naprawdę bardzo bezpieczną formą rekreacji, jeśli posiadamy odpowiednie umiejętności, wiedzę oraz sprzęt!

Aquamatic.pl to pięciogwiazdkowe Centrum Nurkowe PADI! Szczególnym wyznacznikiem naszych szkoleń jest JAKOŚĆ!

Zapisz się na kurs owd

Zdobądź certyfikat i ciesz się niezapomnianymi przygodami podczas każdego nurkowania. Rezerwuj swoje miejsce już teraz i poznaj świat pod wodą.

Cena zawiera

Zakres szkolenia

PADI OWD to podstawowy kurs nurkowania, skierowany do osób, które nauczyć się nurkować. Kurs obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną czyli nurkowanie na basenie lub podobnych warunkach oraz nurkowanie w wodach otwartych. Uczestnicy oceniani są oceniani pod względem ich umiejętności i zrozumienia materiału. Pomyślne zakończenie kursu potwierdzone jest certyfikatem PADI Open Water Diver, który uprawnia do nurkowania na głębokości do 18 metrów, pod nadzorem innego certyfikowanego nurka.

Czego nauczysz się na kursie Owd?

Podczas szkolenia w ramach podstawowego kursu nurkowego OWD PADI (Open Water Diver PADI) będziesz mieć możliwość zdobycia fundamentalnej wiedzy na temat nurkowania oraz umiejętności, które po zdobyciu certyfikatu pozwolą Ci na samodzielne planowanie i nurkowanie z partnerem. Jedną z największych zalet kursów realizowanych przez PADI jest możliwość odbycia pierwszego nurkowania już po zapisaniu się na kurs! A wszystko zgodnie z filozofią PADI “Dive today!” (“Nurkuj dzisiaj!”).

Certyfikat PADI:
Open Water Diver

Po pozytywnym ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat PADI Open Water Diver (jeśli masz ukończone 15 lat) lub Junior Open Water Diver (dla młodzieży od 10 do 15 lat). Centra nurkowe na całym świecie będą wymagały okazania niniejszego certyfikatu przed wpisaniem Cię na nurkowanie lub wypożyczeniem sprzętu. Będąc już certyfikowanym nurkiem z pewnością będziesz chciał kontynuować przygodę z nurkowaniem, uczestnicząc w wyjazdach turystyki podwodnej lub w wybranych zgodnie z zainteresowaniami kursach specjalizacyjnych i w programie Advanced Open Water Diver.

Kurs PADI Open Water Diver to dopiero początek wielkiej przygody!

Kurs nurkowania PADI OWD

Kurs nurkowy OWD
PADI ONLINE

Jeśli szukasz elastycznego i dogodnego sposobu na dostosowanie kursu nurkowego do swojego zajętego kalendarza, to programy PADI nauki online są najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki nim możesz rozpocząć naukę od razu poprzez zdobycie teoretycznej wiedzy online, we własnym tempie, korzystając z systemu PADI eLearning®. Ten interaktywny program umożliwi Ci naukę w dowolnym dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu, gdzie masz dostęp do Internetu. Wraz z ukończeniem nauki online części teoretycznej, będziesz gotowy do rozpoczęcia części praktycznej kursu nurkowego.

Kurs PADI OWD

Grupowy
PLN 1600 za osobę
  • Cena szkolenia dla grupy minimum 3-osób, która razem zgłasza się i bierze udział w kursie zawsze jako grupa.

Kurs PADI OWD

Standard
PLN 1900 za osobę
  • Szkolenie grupowe, gdzie grupa i terminy są planowane przez przeprowadzającego kurs instruktora.

Kurs PADI OWD

Indywidualnie
PLN 3400 za osobę
  • Szkolenie indywidualne, w tej cenie uwzględnione są indywidualne zależności dotyczące logistyki szkolenia i terminu szkolenia.
Scroll to Top