PADI Self Reliant Diver

KURS PADI
Self Reliant Diver

KURS PADI Self Reliant Diver

Nurek samodzielny.

Pragniesz poszerzyć swoje umiejętności nurkowe? Zapisz się na kurs PADI Self Reliant i zdobądź umiejętności, które pozwolą Ci nurkować samodzielnie w bezpieczny sposób.

Kurs PADI Self Reliant Diver (Nurek Samodzielny) jest przeznaczony dla nurków, którzy chcą rozwijać umiejętności nurkowania samodzielnie, zamiast zawsze nurkować w parze lub w grupie.

Kurs PADI Self Reliant Diver ma na celu odpowiednie przygotowanie nurka do podejmowania decyzji i działania w warunkach, gdzie nie ma dostępu do partnera nurkowego. Jest to jednak kurs zaawansowany i wymaga od uczestników pewnego doświadczenia nurkowego oraz zdolności do samodzielnego zarządzania sytuacjami awaryjnymi.

Czego się nauczysz?

Szkolenie PADI Self Reliant kładzie nacisk na samodzielność: będziesz uczyć się jak samodzielnie przygotować sprzęt, jak rozwiązywać problemy w sytuacjach awaryjnych (uszkodzenie sprzęty, problem z maską, brak powietrza). Szkolenie to, kierowane jest głównie do instruktorów i divemasterów, doświadczonych nurków, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności, nurków wrakowych i jaskiniowych.

 

Wymagania wstępne:

  • Posiadanie certyfikatu PADI Advanced Open Water Diver (lub równoważnego).
  • Posiadanie certyfikatu PADI Rescue Diver (lub równoważnego).
  • Minimum 100 zalogowanych nurkowań.
  • Ukończenie kursu RCP i pierwszej pomocy w ciągu ostatnich 24 miesięcy przed rozpoczęciem kursu.

Program PADI Self Reliant:

Program kursu PADI Self Reliant to część teoretyczna i praktyczna, która porusza tematy:

  • Teoria samodzielnego nurkowania.
  • Zasady bezpiecznego nurkowania samodzielnego.
  • Umiejętność oceny i zarządzania ryzykiem.
  • Szkolenie z technik problem-solving, które pomagają nurkom radzić sobie ze zmiennymi sytuacjami i wyzwaniami pod wodą.
  • Planowanie nurkowań samodzielnych.

Czas trwania:

Kurs PADI Self Reliant trwa zazwyczaj 1-2 dni. Może jednak być dostosowany do indywidualnych potrzeb uczestników i preferencji instruktora.

Uprawnienia:

Po pomyślnym ukończeniu kursu, uczestnicy otrzymują certyfikat certyfikat PADI Self Reliant Diver, który jest potwierdzeniem zdobytych umiejętności.

 

Zapisz się na
kurs PADI SELF RELIANT

 Zdobądź pewność siebie pod wodą i zwiększ swoją niezależność.  Zapisz się na kurs PADI Self Reliant i naucz się być samodzielnie przygotowanym nurkiem. 

Scroll to Top