Upgrade Tec to Tec Trimix

Upgrade Tec
to tec trimix

Upgrade tec to tec trimix

Zdobądź nowe umiejętności - nurkowanie na Trimix.

Kurs Upgrade Tec do Tec Trimix kierujemy do nurków, którzy posiadają już jeden z certyfikatów technicznych: Tec 40, Tec 45, Tec 50 oraz osób, które chcą podjąć uczestnictwo w nich. Jest to opcjonalny kurs, który poszerza możliwości nurkowania i umiejętności nurka o nurkowanie na Trimixie.

Nurkowanie na Trimix to szansa na eksplorację odległych wraków i nieodkrytych miejsc. Nurkowanie na Trimixie, to zaawansowana technika nurkowania przeznaczona dla zaawansowanych nurków techncznych.

Nurkowanie na mieszance Trimix

Nurkowanie na mieszance Trimix, jest zaawansowaną techniką nurkowania, która pozwala eksplorować głębsze obszary. Dzięki specjalnej mieszance trzech gazów – tlenu, helu i azotu, staje się możliwe nurkowania na dużych głębokościach. Mieszaka Trimix stosowana jest głównie w nurkowaniu poniżej 50 metrów. Wymaga opanowania technik planowania nurkowania, obliczania odpowiednich mieszanek gazowych, radzenia sobie w potencjalnych sytuacjach awaryjnych, poznasz zagrożenia związane z nurkowaniem na Trimix, wpływem gazów na organizm. 

Kurs przygotuje Cię do bezpiecznego nurkowania na Trimix, ucząc wszystkich niezbędnych technik i procedur. To kompleksowe szkolenie teoretyczne i praktyczne (2 nurkowania).

Osoby zainteresowane uczestnictwem w kurs nurkowanie techniczne na mieszance Trimix zapraszamy do kontaktu. 

Nurkowanie techniczne na Trimix

Zapisz się na kurs

Odkrywaj fascynujący świat podwodnych głębin dzięki nurkowaniu na mieszance Trimix. Bezpieczne nurkowanie na dużych głębokościach.

Scroll to Top